Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Aleksandrowo - w kategorii Domy - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Syndyk sprzeda dom jednorodzinny z działkami okalającymi

Syndyk sprzeda dom jednorodzinny z działkami okalającymi

369 600 zł

Kliczewo Małe - 28 kwietnia 2026

260 m² - 1421.54 zł/m²
Sprzedam dom stan surowy - dobra lokalizacja Cempkowo

Cempkowo - 09 maja 2026

118 m² - 4237.29 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej- stan deweloperski, jedyny dom na kredyt bez wkładu własnego

Cempkowo - 25 kwietnia 2026

67,60 m² - 7396.45 zł/m²
Dom, Cempkowo

Dom, Cempkowo

1 350 000 zł

Cempkowo - 24 kwietnia 2026

204 m² - 6617.65 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny

Sprzedam dom jednorodzinny

1 500 000 złdo negocjacji

Bieżuń - Odświeżono dnia 03 maja 2026

170 m² - 8823.53 zł/m²
Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce.

Bieżuń - 26 kwietnia 2026

130 m² - 2423.08 zł/m²
Bliźniak wykończony pod klucz! Blisko centrum!

Mława - 20 kwietnia 2026

159,20 m² - 4962.31 zł/m²
Sprzedam 2 domy z garażami

Mława - 19 kwietnia 2026

160 m² - 3656.25 zł/m²
Nowoczesne domy na " WIDOKOWYM WZGÓRZU" - Twój azyl blisko natury! dom

Mława - 31 marca 2026

132,50 m² - 3313.21 zł/m²
Dom jednorodzinny całoroczny Adamowo Nowe Miasto Zalew

Nowe Miasto - 02 maja 2026

72 m² - 9444.44 zł/m²
Dom domek na wsi Wkra działka 1200m

Miszewo Wielkie - 18 kwietnia 2026

60 m² - 4433.33 zł/m²
Siedlisko z domem i zabudowaniami - 55km od Warszawy

Soboklęszcz - 06 maja 2026

105 m² - 4190.48 zł/m²
Gotowy do zamieszkania! Działka 19ar, b. blisko S7

Michalinek - 05 maja 2026

130 m² - 5000 zł/m²
Dom 90 m2 z tarasem 17 m2 - gotowy do zamieszkania

Chudzynek - 07 maja 2026

90 m² - 4611.11 zł/m²
Nowy dom "Leśny Apartament" – Wólka Szczawińska

Wólka Szczawińska - 30 kwietnia 2026

102 m² - 7058.82 zł/m²
Dom 100+m2 z  działką 24ary

Dom 100+m2 z działką 24ary

599 000 złdo negocjacji

Radzymin - 07 maja 2026

100 m² - 5990 zł/m²
Przestronny dom z sadem do wynajęcia w cichej i spokojnej okolicy

Wilkowo - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

210 m²
Nowy Domek 70m2 Działka 900m2 Joniec

Joniec-Kolonia - 21 kwietnia 2026

70 m² - 5142.86 zł/m²
Całoroczny domek drewniany – Anielin, blisko Zalewu Nowomiejskiego!

Anielin - 19 kwietnia 2026

72 m² - 5527.78 zł/m²
Unikatowa rezydencja - historyczny dwór w Miszewie

Miszewo B - Dzisiaj o 16:11

300 m² - 3000 zł/m²
Wynajmę domek nad wodą

Joniec - 07 maja 2026

45 m²
Dom Całoroczny Z Antresolą I Tarasem - 50 Km Od Warszawy

Adamowo - 01 maja 2026

62 m² - 5758.06 zł/m²
Sprzedam dom na wsi w miejscowości Zimolza

Zimolza - 20 kwietnia 2026

201,40 m² - 4865.94 zł/m²
Nowoczesny dom 188 m2 z ogrodem, tarasem i garażem dwu-stanowiskowym

Iłowo-Osada - 22 kwietnia 2026

188 m² - 6648.94 zł/m²
Dom wolnostojący z działką

Dom wolnostojący z działką

850 000 złdo negocjacji

Poniatowo - 04 maja 2026

200 m² - 4250 zł/m²
Sprzedam dom na wsi

Sprzedam dom na wsi

385 000 złdo negocjacji

Gogole-Steczki - 12 maja 2026

93 m² - 4139.78 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny  o powierzchni 200 m

Żuromin - 01 maja 2026

200 m² - 6000 zł/m²
Przytulny dom bliźniak z garażem i ogrodem – Uniszki Zawadzkie

Uniszki Zawadzkie - 20 kwietnia 2026

96 m² - 4583.33 zł/m²
Sprzedam dom z budynkiem gospodarczym

Rościszewo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

75 m² - 2920 zł/m²
Dom dwupokoleniowy (2 niezależne mieszkania) po remoncie | Żuromin

Żuromin - 29 kwietnia 2026

189 m² - 2957.67 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny

Sprzedam dom jednorodzinny

1 260 000 złdo negocjacji

Petrykozy - 26 kwietnia 2026

260 m² - 4846.15 zł/m²
Dom Bliźniak | Gotowy | Najlepsza lokalizacja

Żuromin - 02 maja 2026

140,45 m² - 4378.78 zł/m²
Bardzo ciekawe stare Siedlisko -Bulkowo

Krubice Stare - 05 maja 2026

110 m² - 3181.82 zł/m²
Dom z działką 1500m

Bulkowo - 10 maja 2026

80 m² - 5000 zł/m²
Dom -Drochowo. Rok budowy 2007

Dom -Drochowo. Rok budowy 2007

395 000 złdo negocjacji

Drochowo - 14 maja 2026

113 m² - 3495.58 zł/m²
Wynajmę Siedlisko Domek.Mieszkanie.Nieruchomość Działka Rekreacyjna.

Stare Garnowo - 12 maja 2026

60 m²
Wyjątkowy dom wolnostojący z garażem, ogrodem i dużą działką

Lelice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

126 m² - 6341.27 zł/m²
NA SPRZEDAŻ dom – Lelice, ul. Słupecka 7 | 126 m² | REZERWACJA

Lelice - 20 kwietnia 2026

126 m² - 4285.71 zł/m²
Sprzedam dom parterowy

Rostkowo - 03 maja 2026

88 m² - 3738.64 zł/m²
Siedlisko do zamieszkania od zaraz

Nowe Krubice - 24 kwietnia 2026

85 m² - 7058.82 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Aleksandrowo i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon