Cena

Nieruchomości - Dobrzany - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 25

Sortuj:
Znaleźliśmy 10 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkania na sprzedaż - osiedle Stara Winiarnia

Mieszkania na sprzedaż - osiedle Stara Winiarnia

337 478,40 zł

Nowogard - 07 kwietnia 2026

44,64 m² - 7560 zł/m²
Nowogard - ul. Topolowa, z warunkami zabudowy

Nowogard - 30 kwietnia 2026

970 m² - 154.64 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe  z ogródkiem

Dębina - 28 kwietnia 2026

37 m² - 4324.32 zł/m²
BARLINEK - Piękny Dom w malowniczym położeniu

Barlinek - 22 kwietnia 2026

196,40 m² - 8095.72 zł/m²
Lokal z możliwością przerobienia na dom + fotowoltaika -605 m² działki

Pyrzyce - 12 maja 2026

58 m² - 2586.21 zł/m²
Super Cena Działki w Pyrzycach

Pyrzyce - 05 maja 2026

1 000 m² - 80 zł/m²
Hala magazynowa

Hala magazynowa

890 000 zł

Pyrzyce - 19 marca 2026

636 m²
Na sprzedaż półbliźniaka

Nowogard - 23 marca 2026

124 m² - 6330.65 zł/m²
Nowa cena !2 pok.,parter,ogrodek,miejsce parkingowe koniecznie zobacz!

Pyrzyce - 04 maja 2026

43 m² - 5209.3 zł/m²
Dziaka na sprzedaż w miejscowości Kościuszki

Kościuszki - 13 maja 2026

1 200 m² - 68.75 zł/m²
Wyjątkowa działka z potencjałem ul.Czerwonomłyńska

Pyrzyce - 04 maja 2026

2 997 m² - 99.77 zł/m²
Eco Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Ożar - Odświeżono dnia 12 maja 2026

110 m² - 6345.45 zł/m²
Nowogard - Kościuszki - dom wolnostojący parterowy

Kościuszki - 06 maja 2026

125 m² - 3640 zł/m²
KOŚCIUSZKI działka 65/29 z wydanymi WZ

Kościuszki - 29 marca 2026

1 700 m² - 64.71 zł/m²
Piękne 3 Pokojowe Mieszkanie Gotowe Do Zamieszkani

Pyrzyce - 16 maja 2026

55,51 m² - 5386.42 zł/m²
Lokal 573 m2 przy DK nr.10 centrum,parking

Mirosławiec - Odświeżono dnia 16 maja 2026

573 m²
Mieszkanie w Mirosławcu

Mirosławiec - 28 kwietnia 2026

67 m² - 5208.96 zł/m²
Gabinet od 900 zł – Barlinek, przy szpitalu, parking

Barlinek - Odświeżono dnia 17 maja 2026

27 m²
Mieszkanie z ogródkiem na parterze-nowe budownictwo-ul.Chopina.

Barlinek - 29 kwietnia 2026

65,46 m² - 9150.63 zł/m²
Kompleks gruntów/działek 6.18 ha (w tym WZ) , pow. goleniowski

Redostowo - 07 maja 2026

61 788 m² - 15.76 zł/m²
Goleniów - działka budowlana 1357 m2 .

Marszewo - 16 maja 2026

1 357 m² - 121.59 zł/m²
Trzy pokoje z balkonem ulica Dąbrowskiego

Pyrzyce - 29 kwietnia 2026

47,22 m² - 5715.8 zł/m²
Sprzedam przestronne mieszkanie

Tuczno - 08 maja 2026

75 m² - 3666.67 zł/m²
Piękna działka rekreacyjna

Piękna działka rekreacyjna

36 000 złdo negocjacji

Barlinek - 17 maja 2026

400 m² - 90 zł/m²
Wynajmę lokal usługowy/gabinet/biuro

Barlinek - 17 maja 2026

15 m²
Dzialka ROD im. 25 lecia Pomorza Zachodniego

Barlinek - Odświeżono dnia 16 maja 2026

480 m² - 72.92 zł/m²
Nieruchomość  w trakcie budowy

Nieruchomość w trakcie budowy

749 000 złdo negocjacji

Barlinek - 14 maja 2026

200 m² - 3745 zł/m²
Hala 560m2 na działce 1776m2 na sprzedaż

Barlinek - Odświeżono dnia 09 maja 2026

560 m²
Atrakcyjna działka w Barlinku, 7 arów, blisko jeziora i mediów

Barlinek - 08 maja 2026

707 m² - 212.16 zł/m²
Sprzedam garaż - Barlinek

Sprzedam garaż - Barlinek

13 000 złdo negocjacji

Barlinek - 07 maja 2026

19,22 m²
wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w barlinku  ul.stodolna

Barlinek - 06 maja 2026

37 m²
Działka rolna na sprzedaż okolice moczkowo

Barlinek - Odświeżono dnia 03 maja 2026

3 070 m² - 13.68 zł/m²
Nieruchomość przemysłowa zabudowana w centrum Barlinka.

Barlinek - 28 kwietnia 2026

1 400 m² - 521.43 zł/m²
Działka ROD Wspólna Wola

Działka ROD Wspólna Wola

32 000 złdo negocjacji

Barlinek - 27 kwietnia 2026

320 m² - 100 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 46m² Barlinek centrum

Barlinek - 22 kwietnia 2026

46 m² - 6847.83 zł/m²
Działki budowlane Barlinek / Mostkowo

Barlinek - 21 kwietnia 2026

934 m² - 69.59 zł/m²
Dwa pokoje na 1 piętrze z balkonem-ul.Narutowicza

Pyrzyce - 07 maja 2026

46,30 m² - 4965.44 zł/m²
Plac Wolności - mieszkanie 100 m2 - dwa poziomy

Pyrzyce - 29 kwietnia 2026

100 m² - 3000 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Dobrzany i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon