Cena

Nieruchomości - Debrzno - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 24

Sortuj:
Znaleźliśmy 19 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

sprzedam dom w  Tucholi , stan surowy zamknięty.

sprzedam dom w Tucholi , stan surowy zamknięty.

995 000 złdo negocjacji

Tuchola - Odświeżono dnia 22 kwietnia 2026

298 m² - 3338.93 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe z zabudowanym balkonem jako 3 pokój.

Tuchola - 21 kwietnia 2026

52,10 m² - 5566.22 zł/m²
Pomieszczenie na wynajem 14m2

Tuchola - 20 kwietnia 2026

10 m²
Mieszkanie WYPOSAŻONE Tuchola 40 m2

Tuchola - 19 kwietnia 2026

40 m²
Wynajme budynek garaz lub nieuciazliwa dzialalnosc (okolo 90m2)

Tuchola - 18 kwietnia 2026

90 m²
Działka budowlana blisko Tucholi

Działka budowlana blisko Tucholi

108 000 złdo negocjacji

Tuchola - 17 kwietnia 2026

1 200 m² - 90 zł/m²
Sprzedam duże Miieszkanie 134m2 PO REMONCIE! Okazja CENTRUM MIASTA!

Tuchola - 16 kwietnia 2026

134 m² - 2611.94 zł/m²
Sprzedam mieszkanie Tuchola ul.Aleja LOP

Tuchola - 15 kwietnia 2026

48 m² - 6229.17 zł/m²
Nowy lokal uslugowo handlowy na wynajem – 104 m² – TUCHOLA

Tuchola - 14 kwietnia 2026

104 m²
Dom jednorodzinny z dużym ogrodem - Męcikał

Męcikał - 09 kwietnia 2026

140 m² - 4571.43 zł/m²
Działka budowlana 919 m2 w Pleceminie

Plecemin - 27 kwietnia 2026

919 m² - 81.61 zł/m²
Działki budowlane Plecemin, osiedle Leśna Polana, 15km od centrum Piły

Plecemin - 19 marca 2026

781 m² - 79.95 zł/m²
Koczała - mieszkanie na sprzedaż 67,9m2 , garaż

Koczała - 17 kwietnia 2026

67,90 m² - 3667.16 zł/m²
Sprzedasz Działki Rod

Sprzedasz Działki Rod

55 000 złdo negocjacji

Mrocza - 10 maja 2026

480 m² - 114.58 zł/m²
działki warunki zabudowy Mrocza kujawsko - pomorskie

Mrocza - 07 maja 2026

1 000 m² - 80 zł/m²
Duża działka nad jeziorem, warunki zabudowy.

Trzmielewo - 06 maja 2026

1 678 m² - 112.63 zł/m²
Dom na sprzedaz przy Kanale w miejscowosci Rytel

Rytel - 27 kwietnia 2026

120 m² - 4583.33 zł/m²
Dom przy Wielkim Kanale Brdy!!!

Rytel - 22 kwietnia 2026

138,02 m² - 4484.86 zł/m²
Działka 781 m² pod dom – Plecemin, blisko Piły

Plecemin - 23 kwietnia 2026

781 m² - 101.15 zł/m²
Sprzedam działkę rolną 6,61 ha, w programie ekologicznym, gm. Koczała

Łękinia - Odświeżono dnia 11 maja 2026

66 100 m² - 4.31 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie Ul.aleja Lop Tuchola

Tuchola - 12 maja 2026

48 m² - 6229.17 zł/m²
Dom na Kaszubach, nad rzeką, przy lesie, nad jeziorem, 200m2

Zbrzyca - 12 maja 2026

200 m²
Sprzedam działkę - Zbrzyca, Swornegacie z warunkami zabudowy

Zbrzyca - 07 maja 2026

3 509 m² - 159.59 zł/m²
domek typu holenderski / holenderka 11 x 3,7m Atlas Orlando Super

Czernica - Odświeżono dnia 06 maja 2026

Dom szkieletowy - energooszczędny - Wysoka

Wysoka - 17 kwietnia 2026

105 m² - 6380.95 zł/m²
Nowy, funkcjonalny, nowoczesny, energooszczędny dom w Wysokiej

Wysoka - 24 kwietnia 2026

105 m² - 6380.95 zł/m²
Twój własny kawałek lasu blisko 3 jezior i 2 rzek - w zasięgu spaceru

Piła - 23 kwietnia 2026

600 m² - 55 zł/m²
Wynajem mieszkanie 50m2 Tuchola

Tuchola - 07 maja 2026

50 m²
Tuchola-nowe mieszkania 2,3 pokojowe

Tuchola - 17 kwietnia 2026

33,75 m² - 6900 zł/m²
Działki Budowlane - Wyrzysk Skarbowy

Wyrzysk Skarbowy - 30 kwietnia 2026

1 015 m² - 98.52 zł/m²
2118mkw z WZ - Wyrzysk Skarbowy

Wyrzysk Skarbowy - 30 kwietnia 2026

2 118 m² - 49.58 zł/m²
Działka budowlana 30a

Działka budowlana 30a

100 000 złdo negocjacji

Przyjezierze - 30 kwietnia 2026

3 000 m² - 33.33 zł/m²
BEZCZYNSZOWE M-4 blok 4-rodzinny Jeziorki Kosztowskie

Jeziorki Kosztowskie - 16 kwietnia 2026

68,45 m² - 3988.31 zł/m²
Działka budowlana w Nadolnej Karczmie

Nadolna Karczma - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 434 m² - 104.6 zł/m²
Działki budowlane. Rytel, ul. Różana.

Rytel - 19 marca 2026

1 300 m² - 130.77 zł/m²
Bliźniak 4 pokoje na przedmieściach Mroczy

Mrocza - 29 kwietnia 2026

125 m² - 4760 zł/m²
Działka z pozwoleniem na budowę Grabowo 1100m2

Grabowo - 12 maja 2026

1 100 m² - 85.45 zł/m²
Działka budowlana Brzeźnica-Kolonia gm. Jastrowie

Brzeźnica-Kolonia - 10 maja 2026

1 426 m² - 90 zł/m²
Siedlisko z widokiem na wodę + stajnia

Białka - 07 maja 2026

5 395 m² - 182.58 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Debrzno i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon