Cena

Nieruchomości - Człuchów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 75 ogłoszeń
Wynajem mieszkania 2 pokoje ul. Sobieskiego

Wynajem mieszkania 2 pokoje ul. Sobieskiego

1 000 zł

Człuchów - 09 maja 2026

36 m²
Wygodne Mieszkanie na 1 piętrze - 3 pokoje Z OGRÓDKIEM!

Człuchów - 20 kwietnia 2026

54,14 m² - 5153.31 zł/m²
Duże i wygodne MIESZKANIE z widokiem na jezioro. 1 piętro + Ogródek

Człuchów - 02 maja 2026

83,50 m² - 3580.84 zł/m²
Funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji

Człuchów - 06 maja 2026

46,60 m² - 5686.7 zł/m²
Dom z potencjałem

Człuchów - 11 maja 2026

150 m² - 3126.67 zł/m²
Tylko u nas! Duże mieszkanie w centrum !

Człuchów - 07 maja 2026

69,80 m² - 3567.34 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie M-3 z ogródkiem i garażem

Człuchów - 30 kwietnia 2026

86,84 m² - 4249.19 zł/m²
3 pokoje balkon Człuchów do remontu

Człuchów - 27 kwietnia 2026

59,80 m² - 4163.88 zł/m²
Działka Rod z domkiem

Człuchów - 20 kwietnia 2026

400 m² - 337.5 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym

Człuchów - 11 maja 2026

48,32 m²
2 pokoje os Piastowskie  dobra cena

Człuchów - 27 kwietnia 2026

47,80 m² - 4581.59 zł/m²
Obiekt produkcyjno-usługowy 553 m² | działka 1599 m² | Człuchów

Człuchów - 15 kwietnia 2026

553 m²
44 m2 | parter | piwnica | blisko centrum

Człuchów - 08 maja 2026

44 m² - 5886.36 zł/m²
Domy w zabudowie bliźniaczej Człuchów - Piaskowo

Człuchów - 04 maja 2026

96,42 m² - 6212.4 zł/m²
DUŻE mieszkanie dla Rodziny Z GARAŻEM - ponad 70 m2 - Centrum - WARTO!

Człuchów - 08 maja 2026

70,53 m² - 5458.67 zł/m²
Przytulny bezobsługowy domek dla 1-2 osób, po remoncie

Człuchów - 30 kwietnia 2026

40 m² - 11750 zł/m²
41 m² pełne możliwości – mieszkanie do własnej aranżacji

Człuchów - 08 maja 2026

41 m² - 4878.05 zł/m²
Klimatyczna działka ROD z domkiem | Człuchów, ul. Koszalińska

Człuchów - 08 maja 2026

350 m² - 271.43 zł/m²
Działka ogrodowa z ładnym domkiem ROD Ogrody 1000 Lecia

Człuchów - 27 kwietnia 2026

570 m² - 189.47 zł/m²
Działka budowlana 1335 m² – Człuchów, ul. Berenta | MPZP |

Człuchów - 08 maja 2026

1 335 m² - 119.1 zł/m²
Komfortowy lokal mieszkalny - Człuchów, ul. Traugutta

Człuchów - 29 kwietnia 2026

109 m² - 6963.3 zł/m²
Działki ROD na sprzedaż | Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy

Człuchów - 07 maja 2026

490 m² - 173.47 zł/m²
Gotowe do zamieszkania | 3 pokoje | 45 m2 | Człuchów, os. Sikorskiego

Człuchów - 08 maja 2026

45,40 m² - 8149.78 zł/m²
Działka ROD z domkiem – Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy

Człuchów - 08 maja 2026

360 m² - 166.67 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem Człuchów Sikorskiego

Człuchów - 16 kwietnia 2026

46,60 m² - 5772.53 zł/m²
Mieszkanie w centrum Człuchowa – z widokiem na jezioro

Człuchów - 24 kwietnia 2026

73 m² - 4780.82 zł/m²
Apartamenty Zielone Zacisze Człuchów M10 z balkonem

Człuchów - Odświeżono dnia 03 maja 2026

53,71 m² - 6516.48 zł/m²
3 pokoje | 45,56m² | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | blisko jeziora

Człuchów - 01 maja 2026

45,56 m² - 9657.59 zł/m²
Działka budowlana,  centrum Człuchowa.

Człuchów - 21 kwietnia 2026

5 611 m² - 500 zł/m²
Mieszkanie sprzedaz

Mieszkanie sprzedaz

229 000 złdo negocjacji

Człuchów - 04 maja 2026

42,50 m² - 5388.24 zł/m²
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum

Człuchów - 16 kwietnia 2026

43,90 m² - 6127.56 zł/m²
Lokal z potencjałem – czeka na Twój biznes!

Człuchów - 15 kwietnia 2026

60 m²
Mieszkanie do remontu, dwupokojowe z dużym balkonem, Człuchów Os. Gen. Sikorskiego

Człuchów - Odświeżono dnia 07 maja 2026

46,60 m² - 5686.7 zł/m²
Dom 180 m² | fotowoltaika | działka 1125 m2

Człuchów - 20 kwietnia 2026

180 m² - 6666.67 zł/m²
Działki budowlane w Człuchowie 99 zł m2

Człuchów - 30 kwietnia 2026

950 m² - 99 zł/m²
Do wynajęcia LOKAL w CENTRUM - Wysoki standard - 64 m2

Człuchów - 08 maja 2026

64 m²
Na sprzedaż renomowany obiekt restauracyjny „777” w Człuchowie.

Człuchów - 24 kwietnia 2026

838 m²
Nowoczesne mieszkanie 53,8 m² z balkonem i garażem | Aleja Lawendowa

Człuchów - 07 maja 2026

53,80 m²
Apartament 3pokoje balkon 1piętro

Człuchów - 27 kwietnia 2026

54,72 m² - 6800 zł/m²
Działka z mediami. Nowe osiedle Bajkowa Kiełpin, pod Człuchowem

Człuchów - 10 maja 2026

1 515 m² - 140 zł/m²
Działka budowlana 1087 m² | ul. Jana Skrzetuskiego

Człuchów - 16 kwietnia 2026

1 087 m² - 216.19 zł/m²
  • 1
  • 2
search

Popularne wyszukiwania

  • plac

  • dzuiałkoa rod

  • garaż

  • działki budowlane

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Człuchów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon