Cena

Nieruchomości - Czerwińsk nad Wisłą - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Sprzedam działki z WZ, CzerwińsK nad Wisłą

Sprzedam działki z WZ, CzerwińsK nad Wisłą

150 000 złdo negocjacji

Czerwińsk nad Wisłą - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 250 m² - 120 zł/m²
Działka rekreacyjna budowlana 1554 m2 Zdziarka

Czerwińsk nad Wisłą - Odświeżono dnia 22 maja 2026

1 554 m² - 148.01 zł/m²
Sprzedam działkę rolno-budowlaną Komsin 2,37 ha

Czerwińsk nad Wisłą - 18 maja 2026

23 700 m² - 10.55 zł/m²
Bezpieczna wiślana przystań - u_ciekniesz z Warszawy w razie potrzeby: na rajskie plaże, do domu przy linii brzegowej Wisły

Czerwińsk nad Wisłą - 21 maja 2026

1 400 m² - 420 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom wolnostojący z użytkowym strychem

Sielec - 01 maja 2026

50 m² - 7200 zł/m²
Gospodarstwo rolne o pow. 2.3 ha z domem i budynkami gospodarczymi

Parlin - 13 maja 2026

105 m² - 5238.1 zł/m²
Sprzedam  działkę w miejscowości Nowa Wieś Śladów 1,18 ha

Nowa Wieś Śladów - 17 maja 2026

11 800 m² - 10.17 zł/m²
Działka Las Nowa Wieś Śladów Brochów Sochaczew Rzeka Bzura 1.2 ha

Nowa Wieś Śladów - 23 kwietnia 2026

12 000 m² - 12.5 zł/m²
Działka letniskowa lub całoroczna

Wilkowuje - 19 maja 2026

1 000 m² - 60 zł/m²
Wykończony dom | piękna działka | las i rzeka

Wólka Przybójewska - 29 kwietnia 2026

154 m² - 5500 zł/m²
Działki z wydanymi warunkami zabudowy -Tułowice

Tułowice - 08 maja 2026

2 100 m² - 73 zł/m²
Sprzedam ziemię rolną

Tułowice - 08 maja 2026

53 000 m² - 10 zł/m²
Sprzedaż działki z domem.

Sprzedaż działki z domem.

320 000 złdo negocjacji

Bolino - 17 maja 2026

1 200 m² - 266.67 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

270 000 złdo negocjacji

Piaski Duchowne - 16 maja 2026

3 000 m² - 90 zł/m²
Sprzedam stajnia-dom-agroturystyka -puszcza kampinoska

Piaski Królewskie - Odświeżono dnia 19 maja 2026

Wynajem mieszkanie 63m Witkowice koło Sochaczewa

Witkowice - 22 maja 2026

63 m²
Działka rolna 5ha gmina Leoncin otulina KPN Kampinos oraz Wisły

Nowy Secymin - 14 maja 2026

50 000 m² - 15 zł/m²
Na sprzedaż działka blisko Nowego Dworu Mazowieckiego

Secymin Polski - 12 maja 2026

3 799 m² - 105.03 zł/m²
Działka, Secymin Polski

Secymin Polski - 08 maja 2026

3 222 m² - 68.28 zł/m²
Działki trzy obok siebie -WZ w trakcie

Secymin Polski - 30 kwietnia 2026

3 000 m² - 50 zł/m²
Działka budowlana 1000 m2

Działka budowlana 1000 m2

150 000 złdo negocjacji

Nowiny - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Działka rekreacyjna Sianno graniczy z Kampinosem

Sianno - 22 maja 2026

1 081 m² - 124.88 zł/m²
SPRZEDAM działkę budowlaną w Czarnowie, ogrodzona  1164 M

Goworowo - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 164 m² - 93.64 zł/m²
mieszkanie  po remoncie 3 pokoje 57mkw + kuchnia

Wyszogród - 12 maja 2026

57 m² - 4719.3 zł/m²
Mieszkanie Wyszogród

Mieszkanie Wyszogród

370 000 złdo negocjacji

Wyszogród - 11 maja 2026

43,78 m² - 8451.35 zł/m²
Mieszkanie Wyszogród

Mieszkanie Wyszogród

420 000 złdo negocjacji

Wyszogród - 11 maja 2026

57,70 m² - 7279.03 zł/m²
Mieszkanie do wynajecia Brochow

Brochów - 27 kwietnia 2026

52 m²
Działka rolna 1,19 ha   gmina Leoncin

Działka rolna 1,19 ha gmina Leoncin

240 000 złdo negocjacji

Krubiczew - Odświeżono dnia 16 maja 2026

11 900 m² - 20.17 zł/m²
Sprzedam działkę z WZ 9000m2 Rakowo

Wyszogród - 19 maja 2026

9 000 m² - 20 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy w spokojnej okolicy REZERWACJA

Grodziec - 03 maja 2026

1 324 m² - 56.65 zł/m²
Sprzedaż działki budowlanej Stare Polesie

Stare Polesie - 17 maja 2026

1 430 m² - 100 zł/m²
Dzialki W Wolka Smolana

Wólka Smolana - 05 maja 2026

1 200 m² - 100 zł/m²
Sprzedam duży dom w pięknej okolicy, godzina jazdy z Warszawy

Sobanice - 16 maja 2026

280 m² - 2125 zł/m²
DZIAŁKA z WZ z widokiem na Wisłę

Wólka Przybójewska - 12 maja 2026

3 000 m² - 86.67 zł/m²
Działki w Srebrnej k/Czerwińsk nad Wisłą

Srebrna - 06 maja 2026

1 000 m² - 50 zł/m²
Działka budowlana - Konary Łęg ul. Sosnowa - gm. Brochów | Sochaczew, Płock, Warszawa

Konary - 20 maja 2026

1 500 m² - 86.67 zł/m²
Sprzedam gospodarstwo rolne

Olszowiec - 14 kwietnia 2026

140 m² - 9214.29 zł/m²
Sprzedam działkę leśną 100x40m z domkiem drewnianym w miejscowości Marciajnka gm. Wyszogród, pow. Płocki.

Wilczkowo - Odświeżono dnia 22 maja 2026

4 000 m² - 72.25 zł/m²
Noe działłki pod Lasem Januszewo

Januszewo - 05 maja 2026

3 000 m² - 30 zł/m²
Luksusowy Pałac na sprzedaż | Perła Mazowsza

Strzembowo - 29 kwietnia 2026

1 000 m² - 17900 zł/m²
Nieruchomości dom siedlisko

Nieruchomości dom siedlisko

695 000 złdo negocjacji

Ciućkowo - Odświeżono dnia 18 maja 2026

130 m² - 5346.15 zł/m²
Nowy Dom APS 114L w Żukowie

Żuków - Odświeżono dnia 21 maja 2026

139 m² - 7050.36 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Czerwińsk nad Wisłą i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon