Cena

Nieruchomości - Czernichów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 11 ogłoszeń
Dom w spokojnej okolicy – Czernichów

Dom w spokojnej okolicy – Czernichów

319 000 zł

Czernichów - 11 maja 2026

182 m² - 1752.75 zł/m²
Jedyna taka działka nad brzegiem Wisły 30min od centrum Krakowa,okazja

Czernichów - 26 kwietnia 2026

1 400 m² - 35.64 zł/m²
Sprzedam kiosk (Czernichów)

Czernichów - Odświeżono dnia 19 maja 2026

5 m²
30m² po remoncie + ogród, parking Czernichów

Czernichów - 15 maja 2026

30 m²
Działka budowlana 12a uzbrojona Czernichów 20 km od Krakowa dwa budynki rzeka łąki las szkoła stadnina sklep komunikacja miejska

Czernichów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

154 m² - 2402.6 zł/m²
Dom na sprzedaz blisko Krakowa

Czernichów - 26 kwietnia 2026

146 m² - 6712.33 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowoczesny dom przy lesie.Duża działka.Bez pośredników

Czernichów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

217 m² - 3594.47 zł/m²
Zarezerwowane - Śliczne mieszkanie z  możliwością zrobienia dwoch pokoi 36m2. Al. 29 listopada 9 pietro.

Czernichów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

36 m² - 15805.56 zł/m²
Budynki Produkcyjno Magazynowe

Czernichów - 04 kwietnia 2026

500 m²
Dom w stanie surowym zamkniętym SSZ

Czernichów - 10 maja 2026

100 m² - 5300 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

130 m2, duża działka 6a, stan deweloperski, gm. Czernichów, Zagacie

Zagacie - 16 maja 2026

129,97 m² - 7532.51 zł/m²
210m także dla 2 rodzin, 11 ar, 11 km od Krakowa, panele słoneczne

Pozowice - 05 maja 2026

210 m² - 4047.62 zł/m²
Działka inwestycyjna, Przeginia Narodowa / Czernichów

Przeginia Narodowa - 06 maja 2026

3 263 m² - 245.17 zł/m²
Skawina 2 pokoje z dużym balkonem i garażem

Skawina - 19 maja 2026

32,32 m² - 13459.16 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący

Dom jednorodzinny wolnostojący

965 000 złdo negocjacji

Przeginia Narodowa - Odświeżono dnia 18 maja 2026

121 m² - 7975.21 zł/m²
Działka inwestycyjna, Przeginia Narodowa / Czernichów

Przeginia Narodowa - Odświeżono dnia 18 maja 2026

3 209 m² - 249.3 zł/m²
Wolnostojący murowany dom/ działka 66arowa/ płaski teren widok na las

Przeginia Narodowa - 22 kwietnia 2026

70 m² - 11357.14 zł/m²
Dzialka Budowlana  Zagrodowa Przeginia Narodowa

Przeginia Narodowa - 21 kwietnia 2026

3 182 m² - 97.11 zł/m²
Dom jednorodzinny 130 m2 pow.użyt, działka 5 ar, stan deweloperski

Zagacie - 18 maja 2026

129,97 m² - 7378.63 zł/m²
Samodzielna połowa domu w Zagaciu

Samodzielna połowa domu w Zagaciu

222 222 złdo negocjacji

Zagacie - 03 maja 2026

222 m² - 1001 zł/m²
Działka do sprzedania

Działka do sprzedania

152 000 złdo negocjacji

Kłokoczyn - 17 maja 2026

7,61 m² - 19973.72 zł/m²
Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | świetny dojazd Kraków

Brzeźnica - 15 maja 2026

150 m² - 2993.33 zł/m²
Działka budowlana 954 m2 w cichym miejscu

Facimiech - 05 maja 2026

954 m² - 220.13 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrowie Szlacheckiej - blisko Krakowa

Dąbrowa Szlachecka - 06 maja 2026

3 061 m²
Działka budowlana 31 ar w Jaśkowicach, gm. Skawina

Jaśkowice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

3 100 m² - 109.35 zł/m²
Działka budowlana | Jaśkowice, gm. Skawina | 20 km od granic Krakowa

Jaśkowice - 06 maja 2026

1 200 m² - 190.83 zł/m²
Sprzedam piękną działkę rolno-budowlaną

Jaśkowice - 05 maja 2026

4 400 m² - 57.95 zł/m²
Lokal na wynajem z witryną i parkingiem, parter

Jaśkowice - 28 kwietnia 2026

120 m²
Dom wolnostojący na terenach zielonych k/Krakowa

Wołowice - 15 maja 2026

217,28 m² - 2986.93 zł/m²
Działkę budowlaną sprzedam

Działkę budowlaną sprzedam

199 000 złdo negocjacji

Wołowice - 19 maja 2026

700 m² - 284.29 zł/m²
Nowoczesny dom wolnostojący z garażem i klimatyzacją gm. Czernichów

Wołowice - 17 maja 2026

155,73 m² - 8026.71 zł/m²
Wydzierżawię działkę Budowlano-Rolną Wołowice 50 m od lasu np.PASIEKA

Wołowice - 07 maja 2026

5 123 m² - 0.02 zł/m²
Działka budowlana 10 ar – Wołowice, gm. Czernichów

Wołowice - 28 kwietnia 2026

10 000 m² - 31 zł/m²
Pomieszczenie/hala / magazyn  do wynajęcia

Facimiech - 16 maja 2026

125 m²
Lokal do wynajęcia Wołowice

Lokal do wynajęcia Wołowice

4 000 złdo negocjacji

Wołowice - 06 maja 2026

72,33 m²
Dom wolnostojący nr 2 | 163 m² | Duża działka 7 ar | Liszki

Wołowice - 15 maja 2026

163 m² - 7907.98 zł/m²
Dom wolnostojący nr 3 | 163 m² | Duża działka 7 ar | Blisko Krakowa

Wołowice - 15 maja 2026

163 m² - 7907.98 zł/m²
Dom wolnostojący nr 1 | 163 m² | Działka ponad 9 ar!!! | Wołowice

Wołowice - 15 maja 2026

163 m² - 8533.74 zł/m²
NOWA CENA - dom w idealnie cichej okolicy

Wielkie Drogi - 06 maja 2026

260 m² - 3538.46 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Skawina ul.Słoneczna,1 piętro, dwa pokoje.

Wielkie Drogi - 02 maja 2026

34 m²
Domy Rybna Bezpośrednio!

Przeginia Duchowna - 06 maja 2026

104 m² - 7884.62 zł/m²
Wynajmę mieszkanie duże trzypokoje

Brzeźnica - Odświeżono dnia 18 maja 2026

86 m²
Syndyk sprzeda udział 2/10 w prawie własności nieruchomości w Brzeźnicy

Brzeźnica - 12 maja 2026

820 m² - 3.44 zł/m²
Dom pod Lasem z widokiem

Brzeźnica - 06 maja 2026

240 m² - 5500 zł/m²
DZIAŁKI BUDOWLANE w centrum miejscowości

Brzeźnica - 20 kwietnia 2026