Cena

Nieruchomości - Czarny Bór - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

2 200 zł

Czarny Bór - 12 maja 2026

50 m²
Mieszkanie na sprzedaż

Czarny Bór - 22 kwietnia 2026

50 m² - 3700 zł/m²
Gotowe mieszkanie po kapitalnym remoncie

Czarny Bór - 23 kwietnia 2026

38 m² - 7842.11 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż Czarny Bór

Mieszkanie na sprzedaż Czarny Bór

125 000 złdo negocjacji

Czarny Bór - 16 kwietnia 2026

47,80 m² - 2615.06 zł/m²
Mieszkanie Skalników

Czarny Bór - 10 maja 2026

55,30 m² - 6148.28 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż -Czarny Bór

Mieszkanie na sprzedaż -Czarny Bór

249 000 złdo negocjacji

Czarny Bór - 23 kwietnia 2026

70 m² - 3557.14 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Hala 700m2 wiata 300m2 obok S3 NOWA CENA

Jabłów - 19 kwietnia 2026

700 m²
Działka budowlana w górach Kotlina Kamiennogórska - Borówno

Borówno - 21 marca 2026

1 893 m² - 89.28 zł/m²
Działka na osiedlu Diamentowe Wzgórze.

Wałbrzych - 21 kwietnia 2026

1 200 m² - 100 zł/m²
Działka bud z widokiem na góry/ możliwy podział

Borówno - 06 maja 2026

3 462 m² - 103.7 zł/m²
Malowniczo położne działki budowlane - jedyne uzbrojone w Jabłowie !!

Jabłów - 21 kwietnia 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Działka na sprzedaż Jabłów

Jabłów - 08 maja 2026

1 002,15 m² - 119.74 zł/m²
Jabłów działka budowlana 1591 m z wydanym pozwoleniem na budowę

Jabłów - 05 maja 2026

1 591 m² - 131.99 zł/m²
Działka usługowa inwestycyjna Kamienna Góra  Wałbrzych

Jabłów - 15 kwietnia 2026

10 600 m² - 39.53 zł/m²
Gotowy do zamieszkania dom z dużym ogrodem–Boguszów-Gorce Bezpośrednio

Boguszów-Gorce - 20 kwietnia 2026

250 m² - 4800 zł/m²
Działki pod zabudowę jednorodzinną objęte MPZP   OSTATNIA!

Grzędy - 14 kwietnia 2026

1 228 m² - 97.72 zł/m²
40 m2 - 1 pokojowe - BEZPOŚREDNIO -  Sprzedam

Boguszów-Gorce - 10 kwietnia 2026

40 m² - 4475 zł/m²
Ul. Warszawska, Gorce, Wyremontowane mieszkanie 40m2 w spokojnej okolicy

Boguszów-Gorce - 22 kwietnia 2026

40 m²
Mieszkanie 35 m² Dwa Pokoje !

Witków - 21 kwietnia 2026

16 m²
Wynajmę mieszkanie

Witków - 15 kwietnia 2026

50 m²
Leśne Zacisze | 2 575 m² | tylko 80 zł/m²!

Boguszów-Gorce - 19 kwietnia 2026

2 575 m² - 80 zł/m²
Leśne Zacisze | 1 040 m² – duża działka z mediami

Boguszów-Gorce - 19 kwietnia 2026

1 040 m² - 100 zł/m²
Leśne Zacisze | Działka 752 m² przy lesie

Boguszów-Gorce - 19 kwietnia 2026

752 m² - 100 zł/m²
Działka działki budowlane z warunkami zabudowy

Czadrów - 01 maja 2026

1 m² - 132000 zł/m²
Piekna Dzialka  Budowlana z Mozliwoscia Podzialu Widok na Sniezke

Jaczków - Odświeżono dnia 09 maja 2026

10 030 m² - 41.87 zł/m²
Sprzedam mieszkanie w Boguszowie 147m

Boguszów-Gorce - 28 kwietnia 2026

147 m² - 3299.32 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje z ogromnym tarasem i werandą 111 m² lub wynajem

Boguszów-Gorce - 10 maja 2026

111 m² - 3414.41 zł/m²
BEZ POŚREDNIKÓW - duża działka w części budowlana, Boguszów Gorce

Boguszów-Gorce - Odświeżono dnia 13 maja 2026

9 510 m² - 24.19 zł/m²
Piękne ,słoneczne mieszkanie do wynajecia centrum Boguszowa-Gorc

Boguszów-Gorce - 13 maja 2026

40 m²
Pokoj jednosobowy

Boguszów-Gorce - Odświeżono dnia 11 maja 2026

Mieszkanie do wynajęcia

Boguszów-Gorce - 11 maja 2026

40 m²
DOM 100M2 zbudowany systemem szkieletowym

Boguszów-Gorce - 10 maja 2026

100 m² - 3950 zł/m²
Lokal przy centrum

Boguszów-Gorce - 04 maja 2026

44 m²
Magazyn, lokal usługowy, możliwość przekształcenia na mieszkania.

Boguszów-Gorce - Odświeżono dnia 03 maja 2026

230 m²
GotowePo remoncie /INWESTYCJA – 2 POK. 35 m² Mieszkanie dla młodych

Boguszów-Gorce - 27 kwietnia 2026

35 m² - 6000 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

130 000 złdo negocjacji

Boguszów-Gorce - 23 kwietnia 2026

52 m² - 2500 zł/m²
Żeromskiego 18, 2 pokoje, w pobliżu las, BRAK PROWIZJI

Boguszów-Gorce - 23 kwietnia 2026

30 m²
Przyjazne zwierzętom mieszkanie 2 pokojowe, Żeromskiego 16, BRAK PROWIZJI

Boguszów-Gorce - 22 kwietnia 2026

25 m²
Mieszkanie na sprzedaż 45m2

Mieszkanie na sprzedaż 45m2

199 000 złdo negocjacji

Boguszów-Gorce - 21 kwietnia 2026

45,31 m² - 4391.97 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż  45m2

Boguszów-Gorce - 21 kwietnia 2026

45,31 m² - 4391.97 zł/m²
Mieszkanie 38m2 Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce - 21 kwietnia 2026

38 m² - 5000 zł/m²
2 pokojowe #Krakowskie # całkowicie nowe # gazowe #od Maja

Boguszów-Gorce - 18 kwietnia 2026

33 m²
Sprzedam mieszkanie

Boguszów-Gorce - 23 kwietnia 2026

39,71 m² - 2518.26 zł/m²
Przytulne 2 pokoje z monitorowanym podwórkiem i miejscami parkingowymi

Boguszów-Gorce - 21 kwietnia 2026

41,62 m² - 5141.76 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Czarny Bór i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon