Cena

Nieruchomości - Bydgoszcz - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Osiedle Paryskie,apartament 36m2 z balkonem,2pokoje,garaż a hali.

461 000 zł

    Bydgoszcz - 14 maja 2026

    36 m² - 12805.56 zł/m²
    Pomieszczenie magazynowo- handlowe przy ul. Szajnochy 4 wynajmę

    Bydgoszcz - 18 maja 2026

    1 010 m²
    Mieszkanie 2-pokoje z balkonem winda parking  Leszczyńskiego

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:00

    45 m²
    Apartament 3 pokojowy Osiedle Filmowe

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    61,50 m²
    Wynajmę kawalerkę z osobną kuchnią w centrum Bydgoszczy

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:55

    18,84 m²
    Wynajmę kawalerkę w centrum

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:30

    18,50 m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Wynajmę kawalerkę - promocja!

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 07:15

    15,34 m²
    pokój jednoosobowy w Śródmieściu

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 12:14

    Bydgoszcz | Projekt Deweloperski | 109 Mieszkań | Pum 4 202 M²

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 10:09

    3 749 m² - 2400.64 zł/m²
    Wynajmę pokój przy Politechnice Bydgoskiej

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    M3 Górzyskowo, parter, duży balkon, piwnica, parking.

    Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 11:21

    45 m² - 9000 zł/m²
    Najtańsze 2 pokoje po generalnym na Leśnym!

    Bydgoszcz - 19 maja 2026

    42,86 m² - 6439.57 zł/m²
    Twoje pierwsze M-1 z widokiem na przyszłość!  Szwederowo

    Bydgoszcz - 19 maja 2026

    31 m² - 7387.1 zł/m²
    Wynajem mieszkania firmie - 7 miejsc - 3 pokoje

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 18 maja 2026