Cena

Nieruchomości - Bojszowy Nowe - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Nowoczesna Enklawa Spokoju: Nowoczesny Dom pod Lasem [BEZ PROWIZJI]

1 321 999 zł

Bojszowy Nowe - 09 maja 2026

171 m² - 7730.99 zł/m²
Działki 877 m² Bojszowy Nowe ul. Ruchu Oporu — 2./3./4. linia, WZ

Bojszowy Nowe - 04 maja 2026

877 m² - 220.07 zł/m²
Bez pośredników, bez PCC- Dom 120 m² w zabudowie szeregowej z garażem

Bojszowy Nowe - 21 kwietnia 2026

120 m² - 5833.33 zł/m²
Dom jednorodzinny  ,parterowy , wolnostojacy z basenem

Bojszowy Nowe - 27 kwietnia 2026

127 m² - 11811.02 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka buduwlana 1000m2 | WZ | media | spokojna okolica

Świerczyniec - 11 maja 2026

1 000 m² - 300 zł/m²
Bojszowy 1731m2 pod biznes z opcją pasywnego dochodu

Bojszowy - 20 kwietnia 2026

1 731 m² - 202.2 zł/m²
Przestronne mieszkanie 70 m² | 3 pokoje |  Szybki dojazd do S1

Międzyrzecze - 12 kwietnia 2026

70 m²
4 pokoje, 2 łazienki, DUŻA DZIAŁKA, stan deweloperski, Bojszowy

Bojszowy - 01 maja 2026

100 m² - 6850 zł/m²
Działka Bojszowy

Działka Bojszowy

200 000 złdo negocjacji

Bojszowy - 12 maja 2026

1 982 m² - 100.91 zł/m²
Piętro Domu Wynajem Bojszowy

Bojszowy - 05 maja 2026

120 m²
Działka, Bojszowy

Bojszowy - 04 maja 2026

1 082 m² - 221.81 zł/m²
Rodzinny azyl. Działki z WZ, 15 min od Tychów

Bojszowy - 20 kwietnia 2026

848 m² - 210 zł/m²
Działka budowlana z WZ, Bojszowy,Świerczyniec - REZERWACJA

Świerczyniec - 08 maja 2026

967 m² - 227.51 zł/m²
Świerczyniec - Sprzedam działkę z projektem i pozwoleniem na budowę

Świerczyniec - 30 marca 2026

850 m² - 300 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe 70 m2 Wola ul. Lipowa

Wola - 16 maja 2026

70,30 m² - 5106.69 zł/m²
Komfortowe 3 pokojowe – gotowe do zamieszkania!

Wola - 08 maja 2026

70,30 m² - 5106.69 zł/m²
Słoneczne dwupokojwe mieszkanie w Woli

Wola - 10 maja 2026

54 m² - 7037.04 zł/m²
Sprzedam Bez Pośrednika

Wola - 19 marca 2026

49,46 m² - 5843.11 zł/m²
Ładne mieszkanie dwupoziomowe

Wola - Odświeżono dnia 06 maja 2026

128 m² - 4765.63 zł/m²
Grunt, S1 Węzeł-Oświęcim pod zabudowę 1.9ha. Pod Firmę- Usługi.

Bojszowy - 20 kwietnia 2026

19 001 m² - 199.99 zł/m²
Kawalerka | mieszkanie | Wola | 1 piętro z balkonem | do zamieszkania

Wola - 07 maja 2026

31,10 m² - 7684.89 zł/m²
Kawalerka 19m2 do wynajęcia Bieruń Stary ul. Homera Od zaraz

Bieruń, Bieruń Stary - 17 maja 2026

19 m²
Mieszkanie na wynajem Bieruń Stary, Rynek

Bieruń Stary - 15 maja 2026

48 m²
Domek Holenderski Angielski TAMAR 35

Bieruń Stary - 06 maja 2026

Całoroczny Domek Angielski Holenderski Willerby Aspen 38 12x3,7m 3 syp

Bieruń Stary - 06 maja 2026

Domek Holenderski Angielski Willerby Salsbury 35x12

Bieruń Stary - 06 maja 2026

Mieszkanie do wynajęcia

Bieruń Stary - 26 kwietnia 2026

93 m²
Sprzedam kamienicę na rynku w Bieruniu Starym

Bieruń Stary - 21 kwietnia 2026

337 m² - 3857.57 zł/m²
Mieszkanie M3 na sprzedaż Wola

Mieszkanie M3 na sprzedaż Wola

270 000 złdo negocjacji

Wola - 26 kwietnia 2026

47,90 m² - 5636.74 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe w bloku, osiedle Chemików, Bieruń

Bieruń, Bieruń Stary - 06 maja 2026

50,40 m²
Działka, Wola

Działka, Wola

85 540 zł

Wola - 23 kwietnia 2026

658 m² - 130 zł/m²
Działka ROD Stokrotka Bieruń

Bieruń Stary - 28 kwietnia 2026

311 m² - 176.85 zł/m²
Kawalerka w Woli do wynajęcia od zaraz

Wola - 21 kwietnia 2026

35,90 m²
Do wynajęcia kawalerka w Woli

Wola - 24 kwietnia 2026

35,90 m²
Działka Wola 483 M2 uzbrojona gmina Miedzna powiat Pszczyna

Wola - 16 maja 2026

484 m² - 175.62 zł/m²
nowe mieszkanie bezczynszowe z parkingiem

Wola - Odświeżono dnia 15 maja 2026

32 m²
Mieszkanie dwupoziomowe 125 mkw, 5 pokoi

Wola - 08 maja 2026

125,82 m² - 4363.38 zł/m²
Mieszkanie wola na wynajem !!

Wola - 07 maja 2026

37 m²
Atrakcyjna działka- Wola k. Pszczyny, 920 m2, łatwy wjazd na S1

Wola - 02 maja 2026

920 m² - 169.57 zł/m²
Lokal do wynajęcia 19m2 w centrum Woli

Wola - 01 maja 2026

19 m²
Wola - nowoczesny dom w surowym stanie

Wola - 27 kwietnia 2026

190 m² - 3363.16 zł/m²
Wynajem mieszkania kawalerki

Wynajem mieszkania kawalerki

1 100 złdo negocjacji

Wola - 26 kwietnia 2026

32 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Bojszowy Nowe i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon