Cena

Nieruchomości - Bogatynia - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 18 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

21 działek budowlanych na sprzedaż, Koźlice

21 działek budowlanych na sprzedaż, Koźlice

112 770 zł

Koźlice - 28 kwietnia 2026

1 074 m² - 105 zł/m²
Sprzedam dom, budynki gospodarcze i stodołę

Platerówka - 14 kwietnia 2026

155 m² - 1290.32 zł/m²
3 pokoje 44 m² | Miłoszów | 129tyś

Miłoszów - 16 kwietnia 2026

44,03 m² - 2929.82 zł/m²
Sprzedam dom parterowy

Sprzedam dom parterowy

790 000 złdo negocjacji

Studniska Dolne - 11 maja 2026

86 m² - 9186.05 zł/m²
Działki budowlane w Tylicach

Tylice - 29 kwietnia 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Urokliwa działka w Tylicach, tereny zieleni

Tylice - 29 kwietnia 2026

4 996 m² - 38.03 zł/m²
Taniej! Dom do remontu lub 28 arów potencjału!

Kunów - 21 kwietnia 2026

150 m² - 1933.33 zł/m²
Mieszkanie Reja Leśna do remontu

Mieszkanie Reja Leśna do remontu

123 000 złdo negocjacji

Miłoszów - 01 maja 2026

46 m² - 2673.91 zł/m²
Działka budowlana Miłoszów 15,18 ar, Grabiszyce Średnie 10ar

Miłoszów - 19 kwietnia 2026

1 518 m² - 64.56 zł/m²
Działki budowlane z warunkami zabudowy – Tylice (kierunek Kunowa)

Tylice - 14 kwietnia 2026

1 523 m² - 180 zł/m²
Działka budowlana Włosień – gotowa pod budowę! WZ, Zgoda DSDiK, Ogrodzona

Włosień - 11 maja 2026

1 490 m² - 73.83 zł/m²
Przytulne M2 w górskiej okolicy, niskie koszty!

Pobiedna - 08 maja 2026

43 m² - 3953.49 zł/m²
Sprzedam piękne działki

Zgorzelec - 23 kwietnia 2026

1 610 m² - 280.12 zł/m²
Atrakcyjna działka 2001 m² w Górach Izerskich

Świeradów-Zdrój - 01 maja 2026

2 001 m² - 624.69 zł/m²
Al. Ujazdowska, 2 balkony, parking w cenie

Zgorzelec - 01 maja 2026

49,46 m² - 8067.12 zł/m²
Zgorzelec, Ujazdowska, mieszkanie z ogródkiem 150m

Zgorzelec - Odświeżono dnia 01 maja 2026

44,50 m² - 9325.84 zł/m²
Nowy Etap, skrajny dom, bezczynszowy, nr 76

Zgorzelec - 23 kwietnia 2026

61,20 m² - 8986.93 zł/m²
Osiedle Leśne Aleje | mieszkanie 2-pok. | 78-GA

Zgorzelec - 23 kwietnia 2026

44 m² - 9431.82 zł/m²
Nowy dom pod lasem

Nowy dom pod lasem

1 500 000 zł

Świeradów-Zdrój - 17 kwietnia 2026

133 m² - 11278.2 zł/m²
Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | 46,3 m² | Leśna

Leśna - 09 maja 2026

46,30 m² - 4946 zł/m²
Mieszkanie w Leśnej

Leśna - 11 maja 2026

57 m² - 4122.81 zł/m²
Mieszkanie w Łeśnej

Leśna - 11 maja 2026

57 m² - 4122.81 zł/m²
Nowa Inwestycja Przy Placu Ujazdowskim

Zgorzelec - 20 kwietnia 2026

93,81 m² - 7451.23 zł/m²
NOWA CENA!Wolnostojący dom z garażem przy ul. Kochanowskiego

Zgorzelec - 19 kwietnia 2026

171,49 m² - 6116.97 zł/m²
Przestronne mieszkanie w Leśnej ogrzewane gazem na pierwszym piętrze.

Leśna - 28 kwietnia 2026

68,80 m² - 2761.63 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie w centrum

Leśna - 04 maja 2026

64,60 m² - 4256.97 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Leśna - Dzisiaj o 11:06

56 m² - 4625 zł/m²
Działki inwestycyjne | Zabudowa wielorodzinna

Leśna - Dzisiaj o 11:04

4 529 m² - 36.43 zł/m²
Sprzedam Mieszaknie

Leśna - Odświeżono dnia 11 maja 2026

36 m² - 5694.44 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

365 000 złdo negocjacji

Leśna - 07 maja 2026

75 m² - 4866.67 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

160 000 złdo negocjacji

Leśna - 07 maja 2026

35,25 m² - 4539.01 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

160 000 złdo negocjacji

Leśna - 04 maja 2026

26,60 m² - 6015.04 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż 75m2

Mieszkanie na sprzedaż 75m2

370 000 złdo negocjacji

Leśna - 28 kwietnia 2026

75 m² - 4933.33 zł/m²
Do wynajęcia  2 pokojowe mieszkanie w Leśnej ul. Izerska

Leśna - 27 kwietnia 2026

46 m²
Działka budowlana z potencjałem | Leśna | 0,46 ha

Leśna - 24 kwietnia 2026

4 619 m² - 45.46 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Leśnej

Leśna - 20 kwietnia 2026

45 m²
Nowoczesny dom szeregowy z potencjałem biznesowym

Zgorzelec - 23 kwietnia 2026

246 m² - 4674.8 zł/m²
Atrakcyjny lokal usługowy 18 m² w centrum Zgorzelca - niski czynsz

Zgorzelec - 05 maja 2026

18 m²
Ul. Łużycka-Działka mieszkaniowo-usługowa zabudowana magazynem i halą

Zgorzelec - 19 kwietnia 2026

1 678 m² - 744.93 zł/m²
Do wynajęcia działka/plac o powierzchni 1000 m/kw.

Zgorzelec - 29 kwietnia 2026

1 000 m² - 3.5 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 22

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Bogatynia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon