Cena

Nieruchomości - Biskupice Oławskie - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem, Jelcz-Laskowcie

460 000 zł

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

93 m² - 4946.24 zł/m²
Działka rekreacyjna

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

400 m² - 62.5 zł/m²
Pokoje pracownicze

Jelcz-Laskowice - 11 maja 2026

OKAZJA! jasne gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie w bloku,  balkon, zielona okolica

Jelcz-Laskowice - 10 maja 2026

62,30 m² - 8507.22 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice - 10 maja 2026

63,30 m² - 9952.61 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Jelcz-Laskowice - 09 maja 2026

32 m²
Mieszkanie 2 pokojowe Jelcz-Laskowice 2 piętro, 40m super lokalizacja w centrum!

Jelcz-Laskowice - 09 maja 2026

40 m² - 9675 zł/m²
Magazynowanie i pakowanie towaru | fulfillment e-commerce | 800 m²

Jelcz-Laskowice - 08 maja 2026

800 m²
Przestronny pokój do wynajecie dla pary.

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 06 maja 2026

Mieszkanie na wynajem

Jelcz-Laskowice - 06 maja 2026

56 m²
Lokal handlowo- usługowy na wynajem

Jelcz-Laskowice - 05 maja 2026

24 m²
Dom bliźniak 82 m2 - nowy, gotowy do wynajęcia

Jelcz-Laskowice - 05 maja 2026

82 m²
Do wynajęcia pokój Jelcz Laskowice ul. Witosa

Jelcz-Laskowice - 05 maja 2026

Pokoj jednoosobowy

Jelcz-Laskowice - 04 maja 2026

Sprzedam lokal usługowy

Jelcz-Laskowice - 04 maja 2026

25 m²
Lokal usługowy na sprzedaż – Jelcz-Laskowice,

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 02 maja 2026

440 m²
Domek holenderski całoroczny CAPRI

Jelcz-Laskowice - 01 maja 2026

Działka budowlana Jelcz-Laskowice

Działka budowlana Jelcz-Laskowice

200 000 złdo negocjacji

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

910 m² - 219.78 zł/m²
Wynajem lokalu handlowo usługowego

Jelcz-Laskowice - 30 kwietnia 2026

247 m²
Pokoje do wynajęcia

Jelcz-Laskowice - 30 kwietnia 2026

64 m²
Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Jelczu-Laskowicach Centrum

Jelcz-Laskowice - 30 kwietnia 2026

81,38 m² - 4116.49 zł/m²
wynajmę mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta

Jelcz-Laskowice - 29 kwietnia 2026

47 m²
Lokal na wynajem 35,6m2

Jelcz-Laskowice - 29 kwietnia 2026

35,60 m²
Sprzedam mieszkanie!

Jelcz-Laskowice - 28 kwietnia 2026

47,50 m² - 10210.53 zł/m²
Stanowisko do manicure, dla stylistki paznokci,

Jelcz-Laskowice - 28 kwietnia 2026

5 m²
Dom jednorodzinny w Miłoszycach, Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice - 26 kwietnia 2026

101 m² - 8118.81 zł/m²
Wynajmę Salon Barberski!

Jelcz-Laskowice - 25 kwietnia 2026

25 m²
Do wynajęcia pokój jednoosobowy  ul. Witosa

Jelcz-Laskowice - 25 kwietnia 2026

Duży lokal usługowy

Jelcz-Laskowice - 24 kwietnia 2026

100 m²
Działka budowlana na sprzedaż

Działka budowlana na sprzedaż

375 300 złdo negocjacji

Jelcz-Laskowice - 22 kwietnia 2026

1 251 m² - 300 zł/m²
Pokój do wynajęcia

Jelcz-Laskowice - 22 kwietnia 2026

Do wynajęcia pokój w centrum Jelcza-Laskowic

Jelcz-Laskowice - 21 kwietnia 2026

Mieszkanie do wynajęcia

Jelcz-Laskowice - 19 kwietnia 2026

58 m²
Siedlisko z potencjałem | 30 arów | budynki gospod

Bąkowice - 15 maja 2026

90 m² - 3322.22 zł/m²
Dom dla rodziny - na sprzedaż

Dom dla rodziny - na sprzedaż

585 000 złdo negocjacji

Bąkowice - 09 maja 2026

181 m² - 3232.04 zł/m²
Sprzedam przychodnię lekarską w centrum Brzegu

Brzeg - 13 maja 2026

137,80 m²
Nowy dom szeregowy w Namysłowie z ogrodem i fotowoltaiką.

Namysłów - Dzisiaj o 14:15

70,49 m² - 6064.69 zł/m²
Nowy dom szeregowy z garażem i wiatą, fotowoltaiką, skrajna działka.

Namysłów - Dzisiaj o 14:15

87,49 m² - 5474.91 zł/m²
Nowy dom szeregowy z wiatą, fotowoltaiką, skrajna działka.

Namysłów - Dzisiaj o 14:15

70,49 m² - 6327.14 zł/m²
Nowy dom szeregowy z wiatą, ogrodem, fotowoltaiką.

Namysłów - 17 kwietnia 2026

70,49 m² - 6277.49 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Biskupice Oławskie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon