Cena

Nieruchomości - Binowo - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

2 pok. mieszkanienie w Policach na Starym Rynku niewymagające rementu.

369 000 złdo negocjacji

Szczecin, Bukowe - 29 kwietnia 2026

44 m² - 8386.36 zł/m²
Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Bukowym

Szczecin, Bukowe - 26 kwietnia 2026

49,50 m²
Mieszkanie 3, 4 pok, Szczecin, Prawobrzeże, Bukowe, Słoneczne

Szczecin, Bukowe - 23 kwietnia 2026

64 m² - 9343.75 zł/m²
Bezczynszowy 17 m ²

Bezczynszowy 17 m ²

50 000 złdo negocjacji

Szczecin, Bukowe - 17 kwietnia 2026

17 m² - 2941.18 zł/m²
Mieszkanie 85m2.

Mieszkanie 85m2.

777 777 zł

Szczecin, Bukowe - 09 kwietnia 2026

85 m² - 9150.32 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 67,8 m2 Szczecin Podjuchy

Szczecin, Zdroje - 17 maja 2026

67,80 m² - 8554.57 zł/m²
Przytulne mieszkanie w otulinie Puszczy Bukowej - Rezerwacja 30 dni

Szczecin, Zdroje - 08 kwietnia 2026

33 m² - 9242.42 zł/m²
Przestronne słoneczne 4pokojow  mieszkanie z balkonem na Bukowym

Szczecin, Bukowe - 18 maja 2026

83 m²
Przestronne 5 pokoi, 2 poziomy, os. Bukowe, RKM, spół-wł.

Szczecin, Bukowe - 21 maja 2026

128 m² - 6242.19 zł/m²
Duże mieszkanie - bez pośredników - dostępne od teraz

Szczecin - 08 maja 2026

98 m²
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na os. Bukowym

Szczecin, Bukowe - 14 maja 2026

50 m²
Bukowe Zacisze - Nowe mieszkanie 2-pokojowe - deweloper Alsecco

Szczecin - 21 maja 2026

43,99 m² - 10900 zł/m²
Na sprzedaż 3 pokoje os. Bukowe z pięknym widokiem

Szczecin - 01 maja 2026

63,05 m² - 8723.24 zł/m²
☆ os. Bukowe ✓ 49,4 m² ✓ balkon ✓ po remoncie ☆

Szczecin - 24 kwietnia 2026

49,40 m² - 9493.93 zł/m²
Mieszkanie na wynajem dla firm -Prawobrzeże

Szczecin - 15 maja 2026

65 m²
4 pokoje z balkonem, Os.Bukowe, Spółdzielcze

Szczecin - 21 maja 2026

74 m² - 8094.59 zł/m²
Kawalerka 30,84 m2 z garażem i piwnicą

Szczecin - 03 maja 2026

30,84 m² - 9046.69 zł/m²
Pół bliźniaka, 2 garaże, basen, działka 613 m2,

Szczecin - 01 maja 2026

138 m² - 8695.65 zł/m²
Dom z działką 650m2  Szczecin - Podjuchy

Szczecin, Zdroje - 19 maja 2026

52 m² - 11538.46 zł/m²
Spółdzielcze własnościowe | 4 pokoje | Balkon

Szczecin, Bukowe - 28 kwietnia 2026

63,60 m² - 9402.52 zł/m²
★Działka budowlana ★ Żydowce-Klucz ★

Szczecin - 24 kwietnia 2026

800 m² - 412.5 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia Szczecin

Szczecin, Zdroje - Odświeżono dnia 15 maja 2026

45 m²
Bukowe: 2 pokoje 34m2 z ogrodem 400m2 i dużym zapleczem gospodarczym

Szczecin, Bukowe - 13 maja 2026

34 m² - 11147.06 zł/m²
Sprzedam kawalerkę po remoncie ,w Podjuchach,w zielonej okolicy.

Szczecin - 23 kwietnia 2026

17,50 m² - 10228.57 zł/m²
PARTEROWY dom w zieleni - z dużą DZIAŁKĄ, na spokojnym osiedlu (B2)

Szczecin - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

92,34 m² - 9735.76 zł/m²
Dom na sprzedaż w Szczecinie, Płonia-Śmierdnica

Szczecin - 19 maja 2026

97 m² - 14948.45 zł/m²
Dom 144,49 m² z garażem i ogrodem | Szczecin Podjuchy

Szczecin - 08 maja 2026

144,49 m² - 9450 zł/m²
Dom z warsztatem przy lesie blisko centrum

Szczecin - 07 maja 2026

277 m² - 4296.03 zł/m²
Sprzedam domek kempingowy na jeziorze Weltyn wyspa”Kozla”.

Wełtyń - 03 maja 2026

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

300 000 złdo negocjacji

Szczecin, Zdroje - Odświeżono dnia 19 maja 2026

37,80 m² - 7936.51 zł/m²
Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie współdzielczo własnościowe

Szczecin, Majowe - 19 maja 2026

70 m² - 6714.29 zł/m²
sprzedam dom Szczecin Zdroje(przy Puszczy Bukowej)

Szczecin, Zdroje - 14 maja 2026

170 m² - 7588.24 zł/m²
3 pok. mieszkanie na 1 piętrze domu, 70m2, Zdroje

Szczecin, Zdroje - 27 kwietnia 2026

70,09 m² - 8845.77 zł/m²
Dom bliźniak w Kijewie 895 000 zl

Szczecin, Kijewo - 06 maja 2026

111,70 m² - 8012.53 zł/m²
2 pokoje | 48,6 m² | 1 piętro | balkon 5 m | Słoneczne | BEZ POŚREDNIKÓW

Szczecin, Słoneczne - 04 maja 2026

48,60 m² - 9814.81 zł/m²
Dom wśród lasów i jezior

Wełtyń - 11 maja 2026

70 m² - 15642.86 zł/m²
Wynajmę lakiernie. Warsztat. Magazyn

Szczecin, Majowe - 05 maja 2026

190 m²
Pawilon 900x300 dom przenośny, pawilon biurowy, leasing - dostępny na miejscu!

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Pawilon 600x300 biurowy, usługowy, leasing, handlowy, salon sprzedaży- dostępny na miejscu!

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce - Odświeżono dnia 19 maja 2026

Działka Rolna Szczecin Płonia

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce - 18 maja 2026

4 506 m² - 288.5 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Binowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon