Cena/m²

domek letniskowy - Bielsko-Biała - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Dom inwestycyjny w Straconce top lokalizacja działka 9 ar

Dom inwestycyjny w Straconce top lokalizacja działka 9 ar

649 000 zł

Bielsko-Biała - 14 maja 2026

180 m² - 3605.56 zł/m²
Dom w Bielsku-Białej na dużej działce!

Bielsko-Biała - 28 kwietnia 2026

115 m² - 4165.22 zł/m²
Działka RODo „Maluch” – Bielsko-Biała (Hałcnów)

Bielsko-Biała - 20 maja 2026

340 m² - 379.41 zł/m²
Dom na sprzedaż, Bielsko-Biała, os. Polskich Skrzydeł - OKAZJA

Bielsko-Biała - 17 maja 2026

189 m² - 4756.61 zł/m²
Nowoczesny domek całoroczny, klima 35 mkw + 12m taras

Bielsko-Biała - 02 kwietnia 2026

450 m² - 311.11 zł/m²
Wykończony dom jednorodzinny z pompą ciepła !!!

Bielsko-Biała - 24 kwietnia 2026

91,47 m² - 9292.66 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka ROD Dębowiec Bielsko-Biała ul. Pileckiego Kamienica perełka

Bielsko-Biała - Odświeżono dnia 20 maja 2026

330 m² - 390.91 zł/m²
Gotowy, Piękny Apartament z ogródkiem, Garaż na 2 auta, Komórka lokatorska, Bezpośrednio

Bielsko-Biała - 13 maja 2026

44,90 m² - 12227.17 zł/m²
Dom 146+86 m² | Garaż | Potencjał | Bielsko-Biała

Bielsko-Biała - 06 maja 2026

232,81 m² - 3431.98 zł/m²
Działka mieszkaniowa z widokiem na góry

Bielsko-Biała - 20 maja 2026

1 642 m² - 218.64 zł/m²
Dom w cichej okolicy

Bielsko-Biała - 08 maja 2026

233,29 m² - 4715.16 zł/m²
Dom, do którego wprowadzasz się szybciej, niż podejmiesz decyzję.

Bielsko-Biała - 08 maja 2026

178 m² - 6404.49 zł/m²
Dom, Bielsko-Biała

Bielsko-Biała - 14 maja 2026

106 m² - 7820.75 zł/m²
Nowy parterowy dom z ogrodem 105m gotowy do zamieszkania

Bielsko-Biała - 26 kwietnia 2026

105 m² - 11895.24 zł/m²
Dom dla kreatywnego właściciela. Wyjątkowe miejsc

Bielsko-Biała - 24 kwietnia 2026

269,94 m² - 3700.82 zł/m²
Piękny dom 143 m z bonusem, Komorowice Krakowskie, Bielsko-B

Bielsko-Biała - 03 maja 2026

192 m² - 4635.42 zł/m²
Dom – Bielsko-Biała, Olszówka, rej. Szpitala

Bielsko-Biała - 21 maja 2026

172,10 m² - 7495.64 zł/m²
Cygański Las – dom 150 m² na pięknej działce 743 m2

Bielsko-Biała - 19 maja 2026

150 m² - 8666.67 zł/m²
Dom na sprzedaż z pompą ciepła i garażem

Bielsko-Biała - 29 kwietnia 2026

112 m² - 6919.64 zł/m²
Domy jednorodzinne z pompami ciepła, Bielsko/Kozy

Bielsko-Biała - 24 kwietnia 2026

91,47 m² - 6832.84 zł/m²
Dom wolnostojący 360m2 z 3 mieszkaniami, 2 garażami pod inwestcje

Bielsko-Biała - 19 maja 2026

359,01 m² - 4038.88 zł/m²
Wyjątkowy bliźniak pod Dębowcem

Bielsko-Biała - 18 maja 2026

122,20 m² - 12684.12 zł/m²
Kup Dom Z Ogrodem Zamiast Mieszkania W Bloku! Top!

Bielsko-Biała - 14 maja 2026

73,50 m² - 7823.13 zł/m²
Dom szeregowy na sprzedaż Bielsko-Biała, ul. Architektów

Bielsko-Biała - 11 maja 2026

110 m² - 7536.36 zł/m²
PODWÓJNY DOMEK Całoroczny - Idealny na wynajem

Bielsko-Biała - 05 maja 2026

Działka ROD Maluch Bielsko Biała

Działka ROD Maluch Bielsko Biała

45 000 złdo negocjacji

Bielsko-Biała - 13 maja 2026

533 m² - 84.43 zł/m²
Nowoczesny dom parterowy z unikatowym widokiem na góry

Bielsko-Biała - 02 maja 2026

105 m² - 12276.19 zł/m²
Nowoczesny dom w spokojnej okolicy Bielska-Białej- bez prowizji

Bielsko-Biała - 08 kwietnia 2026

140 m² - 8778.57 zł/m²
Hala namiotowa, namiot ekspozycyjny, hala magazynowa 100m2 10x10x2,4

Bielsko-Biała - Odświeżono dnia 14 maja 2026

100 m²
Przestronny dom z widokiem na góry – Lipnik, Bielsko-Biała

Bielsko-Biała - 09 maja 2026

280 m² - 6785.71 zł/m²
Urokliwa działka ROD Maluch REZERWACJA

Bielsko-Biała - Odświeżono dzisiaj o 08:55

527 m² - 225.81 zł/m²
Dom Arek H, Bielsko-Biała, ul. Juhasów, Wzgórze 3 Lipki

Bielsko-Biała - 29 kwietnia 2026

118,32 m² - 7640.3 zł/m²
Dom wielorodzinny, 3 niezależne mieszkania, przy Olszówce.

Bielsko-Biała - 16 maja 2026

298 m² - 5365.77 zł/m²
DOM 248m² Z CZĘŚCIĄ BIZNESOWĄ 100m² DZIAŁKA 1429 m² lub dla 2 rodzin

Bielsko-Biała - 30 kwietnia 2026

348 m² - 4252.87 zł/m²
Dwupoziomowe "dwupak" 59,26m + 58,87m , kameralna inwestycja w prestiżowej lokalizacji - Bulwary straceńskie. Bielsko-Biała.

Bielsko-Biała - Odświeżono dnia 21 maja 2026

118 m² - 8889.83 zł/m²
DOMEK STODOŁA NA ZGŁOSZENIE - Taras - Premium, Pod klucz

Bielsko-Biała - 01 maja 2026

Nowoczesny dom 213m2, Lipowa- Widokowa ekspozycja, Dom parterowy

Bielsko-Biała - Odświeżono dnia 20 maja 2026

215 m² - 6744.19 zł/m²
Działka rekreacyjna, ogródek działkowy ROD Lipnik - duża

Bielsko-Biała - 13 maja 2026

531 m² - 75.33 zł/m²
Ostatni Wolny Dom | Widok NA Góry

Bielsko-Biała - 04 maja 2026