Cena

Nieruchomości - Biała - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Hala magazynowa namiotowa konstrukcja stalowa 350m2

Hala magazynowa namiotowa konstrukcja stalowa 350m2

53 000 złdo negocjacji

Lgota - 08 maja 2026

350 m²
Ostatnie 7 działek z pozwoleniem na budowę domu

Gruszewnia - 23 kwietnia 2026

610 m² - 145.9 zł/m²
Hala przemysłowa + biuro Hala ocieplana  960złm.kw

Czarny Las - Odświeżono dnia 07 maja 2026

790 m²
Wynajme Mieszknie Gruszewnia 90m2  Salon,Sypialna,Pokój,Kuchnia , WC

Gruszewnia - 09 maja 2026

90 m²
Dom, 5 pokoi, prąd, gaz, dachówka ceramiczna

Częstochowa, Dźbów - 28 kwietnia 2026

188 m² - 4085.11 zł/m²
Działka budowalna Libidza

Libidza - 15 maja 2026

1 870 m² - 139.04 zł/m²
Działka budowlana Częstochowa Wierzchowisko

Antoniów - Odświeżono dnia 02 maja 2026

1 020 m² - 235.29 zł/m²
Dom Kamyk sprzedam

Kamyk - 26 kwietnia 2026

1 m² - 400000 zł/m²
Nieruchomość inwestycyjna! Atrakcyjna okolica! Willa, duży ogród

Częstochowa, Grabówka - 08 maja 2026

515 m² - 9611.65 zł/m²
Wzgórze Kamyk

Wzgórze Kamyk

98 800 zł

Kamyk - 08 maja 2026

760 m² - 130 zł/m²
Sprzedam dom w Czarnym Lesie gm Mykanów

Czarny Las - 29 kwietnia 2026

350 m² - 4257.14 zł/m²
Pomieszczenie biurowe 47m2, - Częstochowa Radomska 53.

Częstochowa, Grabówka - Odświeżono dzisiaj o 05:42

47 m²
Hala stalowa ocieplana produkcyjna 30 x 30 x 7m, 900m2

Częstochowa, Grabówka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

900 m²
Lokal 60 m2 usługowo- magazynowy

Częstochowa, Grabówka - 14 maja 2026

90 m²
Najem lokalu uzytkowego

Częstochowa, Grabówka - 09 maja 2026

25 m²
Pawilon handlowy,lokal, barber , biuro,  Lokalizacja najlepsza. Rocha

Częstochowa, Grabówka - Odświeżono dnia 04 maja 2026

18 m²
Mieszkanie wynajem

Częstochowa, Grabówka - 30 kwietnia 2026

36 m²
Wynajmę miejsce na sprzedaż owoców i warzyw/lodów. Ul. Wrocławska

Częstochowa, Grabówka - 28 kwietnia 2026

35 m²
Hala produkc.- magazynowa ,(+ biuro)

Częstochowa, Grabówka - 27 kwietnia 2026

107 m²
Działka  Częstochowa  Grabówka

Działka Częstochowa Grabówka

500 000 złdo negocjacji

Częstochowa, Grabówka - 24 kwietnia 2026

3 040 m² - 164.47 zł/m²
SPRZEDAM budynek handlowo-usługowy z najemcami - RUDNIKI

Częstochowa, Grabówka - 24 kwietnia 2026

500 m²
Lokal biurowo-usługowy 126 m2 obok A1

Częstochowa, Grabówka - 24 kwietnia 2026

120 m²
Działka ROD, Żabiniec , domek murowany , dużo zieleni

Częstochowa, Grabówka - 20 kwietnia 2026

400 m² - 167.5 zł/m²
Nieruchomość/Budynek mieszkalny jednorodzinny/Dom/Działka

Częstochowa - 23 marca 2026

140 m² - 4571.43 zł/m²
Dom, Częstochowa

Dom, Częstochowa

1 300 000 zł

Częstochowa - 08 maja 2026

188 m² - 6914.89 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 85m2 + balkon Bez Prowizji

Częstochowa - 06 maja 2026

85,26 m² - 7900 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 69m2 + balkon Bezpośrednio

Częstochowa - 06 maja 2026

69,33 m² - 8300 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 56m2 + ogródek Bez Prowizji

Częstochowa - 06 maja 2026

56,40 m² - 8900 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 60m2 + 2 balkony

Częstochowa - 05 maja 2026

60,13 m² - 8300 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 42m2 + ogródek Bez Prowizji

Częstochowa - 05 maja 2026

42,47 m² - 8900 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 49m2 + balkon

Częstochowa - 05 maja 2026

49,61 m² - 8300 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 + balkon

Częstochowa - 05 maja 2026

38,59 m² - 8600 zł/m²
Dom na sprzedaż w Kiedrzynie - Twoje nowe miejsce!

Częstochowa, Kiedrzyn - 30 kwietnia 2026

179 m² - 8100.56 zł/m²
Wiata typu Kłobuck

Częstochowa, Kiedrzyn - Odświeżono dnia 10 maja 2026

180 m²
Szarlejka Lokal Użytkowy Wynajem

Szarlejka Lokal Użytkowy Wynajem

5 535 złdo negocjacji

Szarlejka - 11 maja 2026

130 m²
Duża działka inwestycyjna 2500 m2, budowl w centrum dzielnicy Grabówka

Częstochowa, Grabówka - 29 kwietnia 2026

2 500 m² - 1000 zł/m²
Dom 196m2 + magazyny na działalność 200 m2, lub pod własne potrzeby.

Libidza - 12 maja 2026

196 m² - 5459.18 zł/m²
Parkitka-Komfortowe mieszkanie do wynajęcia

Częstochowa, Grabówka - 07 maja 2026

48 m²
Ekskluzywny 4 pokojowy apartament na zacisznym kameralnym osiedlu.

Częstochowa, Parkitka - 07 maja 2026

75 m²
Domy na wzgórzu w zabudowie szeregowej

Częstochowa, Grabówka - 28 kwietnia 2026

137 m² - 4518.25 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Biała i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon