Cena

Nieruchomości - Bemowo Piskie - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

3-pokojowe mieszkanie 68m2 + taras Bez Prowizji

3-pokojowe mieszkanie 68m2 + taras Bez Prowizji

469 209 zł

Pisz - 29 kwietnia 2026

68,10 m² - 6890 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 57m2 + loggia Bezpośrednio

Pisz - 29 kwietnia 2026

57,71 m² - 7189.98 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 68m2 + balkon

Pisz - 28 kwietnia 2026

68,17 m² - 6890 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 72m2 + taras Bez Prowizji

Pisz - 28 kwietnia 2026

72,40 m² - 6890 zł/m²
Działki - Pilchy  Budowlane Mazury Sprzedam - Zamienię Jezioro Roś w Pilchy

Pilchy - 15 maja 2026

833 m² - 322.93 zł/m²
Mazury - inwestycyjne 3,3 ha nad jeziorem Roś w Piszu

Pisz - 30 kwietnia 2026

33 053 m² - 105.89 zł/m²
3 pokoje, oddzielna kuchnia 61.2m ul. Warszawska!

Pisz - 07 maja 2026

61,20 m² - 5228.76 zł/m²
6 dużych działek rekreacyjnych 150 m od jeziora Roś, Pilchy

Pilchy - 27 kwietnia 2026

3 000 m² - 110 zł/m²
Sprzedam dom z działką

Pilchy - 23 kwietnia 2026

35 m² - 12571.43 zł/m²
Piękne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy! Balkon, niski czynsz

Pisz - 20 maja 2026

60,50 m² - 7256.2 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej dostępne od ręki!

Pisz - 20 maja 2026

103,90 m² - 6689.12 zł/m²
Kompaktowy Dom z Ogródkiem

Pisz - 02 maja 2026

77,93 m² - 7121.78 zł/m²
Domek letniskowy z działką

Domek letniskowy z działką

179 000 złdo negocjacji

Kociołek Szlachecki - 20 maja 2026

Mam do wynajecie 3 pokojowe  mieszkanie w centrum Pisza

Kociołek Szlachecki - 14 maja 2026

50 m²
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Pisz ul Rybacka 5C

Pisz - 07 maja 2026

326,21 m² - 1989.52 zł/m²
Pokój, stancja na wynajem Wierzbiny

Wierzbiny - 19 maja 2026

Działka budowlana Łupki gm. Pisz

Działka budowlana Łupki gm. Pisz

222 320 złdo negocjacji

Pisz - Dzisiaj o 09:34

1 200 m² - 185.27 zł/m²
Sprzedam działkę nad jeziorem Roś

Pisz - Odświeżono dzisiaj o 08:36

800 m² - 331.25 zł/m²
Lokal usługowy Pisz

Lokal usługowy Pisz

2 500 złdo negocjacji

Pisz - Odświeżono dnia 20 maja 2026

36,41 m²
Lokal usługowy branża medyczna ,kosmetyczna, sportowa

Pisz - Odświeżono dnia 20 maja 2026

130 m²
Działka Budowlana Łupki

Działka Budowlana Łupki

273 300 złdo negocjacji

Pisz - 18 maja 2026

1 822 m² - 150 zł/m²
Mieszkanie Pisz ul. Klementowskiego

Pisz - 17 maja 2026

55 m² - 5000 zł/m²
Dom na Mazurach sprzedam Pisz Świętojańska

Pisz - 17 maja 2026

280 m² - 2853.57 zł/m²
Budynek handlowo-usługowy w ścisłym  centrum Pisza z najemcami

Pisz - 16 maja 2026

250 m²
Apartament Zacisze

Pisz - Odświeżono dnia 10 maja 2026

72 m²
Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Piszu

Pisz - 04 maja 2026

66,10 m² - 6717.1 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe

Pisz - 29 kwietnia 2026

60 m² - 6000 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Pisz - 28 kwietnia 2026

48 m²
Mieszkanie 2 pokojowe 52 m2

Pisz - 22 kwietnia 2026

52 m² - 5192.31 zł/m²
Mieszkanie Pisz, 55m2 IIp, 3 pokoje, z 2017 r. dwa balkony

Pisz - 21 kwietnia 2026

57 m² - 8070.18 zł/m²
Do wynajęcia lokal użytkowy 71m2 w Piszu

Kociołek Szlachecki - Odświeżono dnia 16 maja 2026

71 m²
działka budowlana  13 ar | WZ | media | 7 km do miasta

Gorczyce - 25 kwietnia 2026

1 300 m² - 65.38 zł/m²
Rezerwacja

Rezerwacja

890 000 zł

Ogródek - 04 maja 2026

119 m² - 7478.99 zł/m²
3 pokoje po remoncie | parter | 2 duże piwnice | 53,7 m²

Niećkowo - Odświeżono dnia 06 maja 2026

53,75 m² - 4651.16 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 37m2 na Os. Słonecznym Orzysz

Orzysz - 23 kwietnia 2026

37 m²
Działka budowlana w miejscowości Bobry, gmina Prostki

Bobry - 05 maja 2026

900 m² - 114.44 zł/m²
Mazury Ełk okolice działka budynek na sprzedaż przedszkole dom weselny

Bobry - 25 kwietnia 2026

4 800 m² - 110.42 zł/m²
Dz, 152/85, m. Orzysz, ul. 1 Maja

Orzysz - Dzisiaj o 07:25

1 274 m² - 47.1 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Bemowo Piskie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon