Cena

Nieruchomości - Alwernia - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 12 ogłoszeń
Działka budowlana 1095 m² | Alwernia ul. Sosnowa NOWE DOMY idealna pod budowe domu, zielona okolica

190 000 złdo negocjacji

Alwernia - 14 maja 2026

1 095 m² - 173.52 zł/m²
Dom 115m2, Alwernia Stan surowy+ dach

Alwernia - 01 maja 2026

115 m² - 3478.26 zł/m²
Sprzedam dom w Alwerni - stan surowy zamknięty

Alwernia - Odświeżono dnia 17 maja 2026

130 m² - 6538.46 zł/m²
Działka pod dom 18a Alwernia  - widok, media, świetna lokalizacja

Alwernia - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 836 m² - 177.02 zł/m²
Dom Alwernia stan surowy zamknięty

Dom Alwernia stan surowy zamknięty

1 090 000 złdo negocjacji

Alwernia - 21 kwietnia 2026

120,90 m² - 9015.72 zł/m²
Wynajme hale 500 m2 lub czesc

Wynajme hale 500 m2 lub czesc

10 000 złdo negocjacji

Alwernia - 30 kwietnia 2026

500 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działki budowlane

Alwernia - Odświeżono dnia 17 maja 2026

100 m² - 8000 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Alwernii

Alwernia - Odświeżono dnia 03 maja 2026

71 m² - 9436.62 zł/m²
Mieszkanie na wynajem 20m2

Mieszkanie na wynajem 20m2

1 000 złdo negocjacji

Alwernia - 07 maja 2026

20 m²
Sprzedam działkę budowlaną 38 arów

Alwernia - 04 kwietnia 2026

3 800 m² - 136.84 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Alwerni

Alwernia - 11 maja 2026

57 m²
Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie, wysoki standard, w zielonej okolicy

Alwernia - 02 maja 2026

48,40 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Widokowa działka budowlana 31a

Kwaczała - 09 maja 2026

3 000 m² - 148.8 zł/m²
Widokowa| Cicha okolica| Budowlana

Poręba Żegoty - 07 maja 2026

1 366 m² - 164.71 zł/m²
Pokoje do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia

1 200 złdo negocjacji

Regulice - Odświeżono dnia 18 maja 2026

Regulice dom na sprzedaż/zamiana

Regulice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

80 m² - 3362.5 zł/m²
Dom z wieloma możliwościami, 2 garaże

Regulice - 19 kwietnia 2026

371,43 m² - 3971.14 zł/m²
Działka budowlana- Poręba-Żegoty

Poręba Żegoty - Odświeżono dnia 09 maja 2026

1 081 m² - 194.26 zł/m²
Działka  na wzniesieniu  19arów -Poręba Żegoty,gmina Alwernia

Poręba Żegoty - 29 kwietnia 2026

1 985 m² - 138.54 zł/m²
Płaska, duża działka| Poręba-Żegoty| 58 arów

Poręba Żegoty - 06 maja 2026

5 800 m² - 75.69 zł/m²
Do sprzedaży działka budowlana Poręba Żegoty, gm. Alwernia

Poręba Żegoty - 23 kwietnia 2026

1 104 m² - 203.8 zł/m²
Dom wolnostojący 95 m2 działka 8ar/ Duża stodoła/ Sprzedaż/ZAMIANA

Regulice - 22 kwietnia 2026

95 m² - 2831.58 zł/m²
Dom wolnostojący z działką 20 ar, Brodła k/Alwerni

Brodła - 27 kwietnia 2026

170 m² - 2911.76 zł/m²
Nieruchomosc 15 arów Rozkochów

Rozkochów - 29 kwietnia 2026

100 m² - 3360 zł/m²
Dom do wynajęcia Nieporaz

Nieporaz - 26 kwietnia 2026

90 m²
Poręba Żegoty| Działka widokowa | 26a | pozwolenie

Poręba Żegoty - 28 kwietnia 2026

2 616 m² - 172.02 zł/m²
Przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym

Grojec - 15 maja 2026

300 m² - 1600 zł/m²
POKÓJ Z ANEKSEM kuchennym do o wynajęcia

Grojec - 26 kwietnia 2026

Działki budowlane

Brodła - 05 maja 2026

1 030 m² - 116.5 zł/m²
Dom letniskowy na wsi

Dom letniskowy na wsi

259 000 złdo negocjacji

Podłęże - Odświeżono dnia 18 maja 2026

43 m² - 6023.26 zł/m²
Hala A4 Rudno 256m2 Wynajme

Hala A4 Rudno 256m2 Wynajme

7 000 złdo negocjacji

Rudno - 14 maja 2026

256 m²
Działka inwestycyjna | Grojec | MPZP-04 U-P

Grojec - 14 maja 2026

7 743 m² - 200.18 zł/m²
Drewniany domek letniskowy na działkach ROD Brodła

Mirów - 10 maja 2026

500 m² - 390 zł/m²
Piękna działka rekreacyjna z domkiem - ROD Brodła

Brodła - 02 maja 2026

1 017,69 m² - 293.8 zł/m²
Budowlana działka w spokojnej wsi – 717 m²

Brodła - 06 maja 2026

717 m² - 167.36 zł/m²
Działka budowlana 902 m² w cichej wsi

Brodła - 27 kwietnia 2026

902 m² - 155.21 zł/m²
Dzialka Rod Brodła

Dzialka Rod Brodła

65 000 złdo negocjacji

Brodła - 18 maja 2026

430 m² - 151.16 zł/m²
Działka ROD w Brodłach

Brodła - Odświeżono dnia 15 maja 2026

450 m² - 300 zł/m²
Dom parterowy 114,21 m²|stan pod klucz|działka 6 arów|energooszczędny

Rudno - 28 marca 2026

114,21 m² - 8493.13 zł/m²
| MPZP | Płaski teren | Media w drodze | Spokojna, zielona okolica |

Smolice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 146 m² - 104.71 zł/m²
Działka Budowlana Przy Lesie 15a Wydane Wz

Babice - 29 kwietnia 2026

1 522 m² - 151.12 zł/m²
Nowe domy w stanie deweloperskim blisko Krzeszowic

Rudno - 08 maja 2026

137 m² - 6277.37 zł/m²
Sprzedaż działki budowlanej Rudno

Rudno - 18 maja 2026

2 200 m² - 204.55 zł/m²
Lokal w strategicznej lokalizacji – między Krakowem a Katowicami

Rudno - 28 kwietnia 2026

198 m²
Płaza, ul. Tenczyńska - dom w stanie surowym zamkniętym

Płaza - 21 kwietnia 2026

134,46 m² - 4164.81 zł/m²
Płaza, ul. Tenczyńska – osiedle domów

Płaza - 21 kwietnia 2026

133,70 m² - 6301.42 zł/m²
Działka budowlana 10,38 ara w Smolicach /MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA DZIAŁKI

Smolice - 25 kwietnia 2026

5 190 m² - 28.13 zł/m²
Przytulny Dom Do Zamieszkania Cena Do Negocjacji

Płaza - 05 maja 2026

110 m² - 6045.45 zł/m²
Działka 18 arów w Płazie - budowlana, bezpośrednio, wszystkie media

Płaza - Dzisiaj o 10:18

1 820 m² - 107.14 zł/m²
Sprzedam działkę WIDOKOWĄ w Płazie - obok Fredry

Płaza - 25 kwietnia 2026

1 294 m² - 131.38 zł/m²
Działka do wynajęcia, pod reklamę!

Płaza - 23 kwietnia 2026

1 200 m² - 0.67 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom na wynajem

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Alwernia i okolice!