Przejdź do głównej części
Przejdź do stopki
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Odległość

Filtry

Kategoria
Cena
Rok prod.
Poj. silnika
Przebieg
Moc silnika
Paliwo
Skrzynia biegów
Napęd
Typ nadwozia
Kolor
Kierownica
Stan techniczny

Dla Ciebie wszystko - Zamość Nowy - w kategorii Hyundai

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Hyundai ix35 2.0CRDI 136KM Premium Navi Skóra Pano Camera Alu Full !!!

Hyundai ix35 2.0CRDI 136KM Premium Navi Skóra Pano Camera Alu Full !!!

32 900 zł

Zwoleń - Odświeżono dzisiaj o 12:51

2012 - 223 123 km
Hyundai ix20 -1.6MPi 125Ps! Panorama ! / Skóry ! 100%oryg !

Zwoleń - Dzisiaj o 01:14

2013 - 98 000 km
Hyundai Tucson 1.7CRDi141KMAutomatPremiumXenonNaviLedPanoWentyleOrginałTopStan!!

Zwoleń - Odświeżono dnia 29 października 2026

2016 - 174 000 km
Hyundai I30 1.4 Benzyna 99KM Klima Kamera Cofania Android Sprowadzony Opłacony!

Zwoleń - Odświeżono dnia 29 października 2026

2013 - 158 722 km
Hyundai i40 1.7Crdi*Automat*F1*FullLed*Gwarancja*KeylessGo*

Zwoleń - Odświeżono dnia 29 października 2026

2016 - 188 000 km
Hyundai i40 1.7Crdi*Manual*FullLed*INFINITY*KeyLessGo*Gwarancja*KeylessGo*

Zwoleń - Odświeżono dnia 28 października 2026

2016 - 163 700 km
Hyundai i40 1.7CRDI 136KM Manual ! Super Stan ! Full Opcja ! Zadbany !

Zwoleń - Odświeżono dnia 28 października 2026

2015 - 220 000 km
Hyundai I30 Hyundai I30 1.6TGDI 186PS Sport Panorama Xenon Kamera Full Opcja !

Zwoleń - 28 października 2026

2017 - 138 123 km
Hyundai ix20 1.4 90KM Klima Alus 16'' Orginał Sprowadzony Opłacony

Zwoleń - Odświeżono dnia 28 października 2026

2012 - 124 601 km
Hyundai Tucson 177KM T-GDI perfekcyjny Tucson  z Niemiec oryginał przebieg

Zwoleń - Odświeżono dnia 28 października 2026

2018 - 174 070 km
Hyundai ix35 Pierwszy wlasciciel 1.6 benzyna

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2012 - 196 586 km
Hyundai Tucson FULL LEDY perfekcyjny Tucson  z Niemiec oryginał przebieg

Zwoleń - Odświeżono dnia 27 października 2026

2019 - 63 070 km
Hyundai ix20 Pierwszy wlasciciel

Zwoleń - Odświeżono dnia 26 października 2026

2013 - 193 233 km
Hyundai Tucson 1.6crdi 136KM MHEV 48V FullLed Navi Camera Virtual Gwarancjia !!!

Zwoleń - 23 października 2026

2021 - 149 999 km
Hyundai i30 1.4 CRDI

Zwoleń - Odświeżono dnia 22 października 2026

2012 - 267 300 km
Hyundai ix35 stan jak nowy  super stan prywatnie 2 kpl kół

Zwoleń - 22 października 2026

2012 - 214 456 km
Hyundai Tucson 1.6B Org.Lakie Nowy Rozrząd Tarcze Czujniki Parkowania Nawigacja!!!

Zwoleń - 21 października 2026

2016 - 139 800 km
Sprzedam Hyundai i30

Sprzedam Hyundai i30

26 000 złdo negocjacji

Zwoleń - 21 października 2026

2013 - 191 000 km
Hyundai i40 Hyundai i40 1.7d 2010r

Zwoleń - 20 października 2026

2012 - 345 000 km
Hyundai ix35 Opłacony 4x4 Nawigacja Kamera cofania

Zwoleń - 20 października 2026

2013 - 194 000 km
Hyundai ix35 Hyundai ix35 1.7 CRDi Manual, 116hp, 2010

Zwoleń - 19 października 2026

2010 - 257 986 km
Hyundai i30. 1.6 CRDI. Klima.

Tymienica Stara - Odświeżono dnia 29 października 2026

2008 - 259 000 km
Samochód Hyundai i40

Samochód Hyundai i40

19 900 złdo negocjacji

Zwola - Odświeżono dzisiaj o 18:28

2013 - 261 000 km
1,1 benzyna elektryczne szyby radio centralny zamek niski przebieg zobacz stan

Podzagajnik - Odświeżono dzisiaj o 18:06

2009 - 199 000 km
Hyundai i40 1.7 crdi

Góra Puławska - 25 października 2026

2013 - 233 000 km
Hyundai I30 Hyundai i30 1.6 CRDi (110 km) 2012 rok

Dobre - Odświeżono dnia 21 października 2026

2012 - 256 000 km
Hyundai i10 Hyundai i10 FIFA World Cup Edition Bezwypadkowy

Puławy - 29 października 2026

2014 - 105 700 km
Hyundai Tucson 1.6GDI Kamera Navi PDC Serwis Oryginał Piękny! 191Tkm Gwarancja 15mieś

Puławy - Odświeżono dnia 28 października 2026

2016 - 191 000 km
Hyundai ix20 1.4 2011r

Hyundai ix20 1.4 2011r

18 900 złdo negocjacji

Puławy - Odświeżono dnia 28 października 2026

2011 - 178 000 km
Hyundai i30 2008r 1.6benzyna z gazem 327tys.km długie opłaty 100%sprawny

Puławy - 27 października 2026

2008 - 32 700 km
Hyundai Kona Auto z Gwarancją, Sprawdzony w CARVERTICAL, Bezwypadkowy !!!

Puławy - Odświeżono dnia 25 października 2026

2019 - 164 000 km
Hyundai I30 Hyundai i30 1.4 benzyna Super Cena

Puławy - 24 października 2026

2017 - 260 000 km
Hyundai IONIQ 1.6 Hybrid Serwis Oryginał 208Tkm!!! Piękna!!! Gwarancja 15mieś!!

Puławy - 24 października 2026

2017 - 208 000 km
Hyundai ix35 2.0B Serwis Navi Kamera Skóra 218Tkm! Oryginał! Gwarancja 15mieś!

Puławy - 23 października 2026

2010 - 218 000 km
Hyundai ix35 2.0 b 163 KM Alu Klimatron Navi Kamera Automat Full !!

Puławy - Odświeżono dnia 22 października 2026

2011 - 235 000 km
Hyundai Santa Fe 2,0T 4x4

Hyundai Santa Fe 2,0T 4x4

41 000 złdo negocjacji

Puławy - 21 października 2026

2014 - 212 000 km
Hyundai I30 1.6 benz, serwis kamera alu zarejestrowany

Puławy - Odświeżono dnia 19 października 2026

2013 - 230 000 km
Hyundai ix35 2.0benz,144tys km serwis zarejestrowany

Puławy - Odświeżono dnia 18 października 2026

2011 - 144 000 km
Hyundai i20 Auto z Gwarancją, Sprawdzony w CARVERTICAL !!!

Puławy - 17 października 2026

2014 - 196 000 km
Hyundai Tucson 2.0CRDI 136KM Navi Grzane fot. Camera Pdc Climatronic 199Tkm Cer.N.A.P

Puławy - 16 października 2026

2016 - 199 550 km

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Zamość Nowy i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Hyundai!

  • Google Play
  • App Store

Darmowa aplikacja na Twój telefon