Showmax background

Wyróżnij się na OLX
i oglądaj Showmax

przez dwa miesiące w prezencie

ZOBACZ
WIĘCEJ

down

Jak skorzystać z promocji?

icon

Wyróżnij swoje ogłoszenie pakietem Maxi, następnie otrzymasz e-mail z kodem do Showmax

icon

Załóż konto na showmax.com i podaj kod (możesz to zrobić do końca 2018 r.)

icon

Promocja obowiązuje w terminie 7-20 czerwca 2018 r.

SKORZYSTAJ

Co to jest Showmax?

Showmax to hity kinowe i telewizyjne, ulubione seriale dostępne 24/7 online. Oglądasz, gdzie chcesz i na czym chcesz - na telewizorze, tablecie czy telefonie.

Showmax to wielogodzinna rozrywka w jakości HD dla wszystkich i bez przerw na reklamę. Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz lub wznawiasz oglądanie. Po polsku, w oryginale, z napisami. Jak wolisz.

Żadnych umów i żadnych formalności. Możesz zrezygnować w każdej chwili. Spróbuj, a zobaczysz!

Co na Showmax?

Botoks”, „Kobiety mafii”, a może wolisz „Opowieści podręcznej”? Na Showmax znajdziesz głośne produkcje kinowe i telewizyjne oraz mnóstwo seriali, o których rozmawiają Twoi znajomi. Tu znajdziesz ofertę z gatunku najlepszych.

FAQ

 • Kto może skorzystać z promocji?
  Z promocji może skorzystać każdy Użytkownika OLX-a, który w terminie promocji wypromuje nowe lub dodane wcześniej ogłoszenie pakietem Maxi.
 • Co to jest pakiet Maxi?
  Pakiet Maxi to promocja Twojego ogłoszenia: 7 dni wyświetlania ogłoszenia na stronie głównej OLX, 30 dni wyróżnienia na górze listy ogłoszeń, oraz 9 odświeżeń. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 • Jak aktywować promocję?
  Wystarczy, że kupisz pakiet Maxi dla swojego ogłoszenia w okresie trwania promocji, a wyślemy do Ciebie maila z kodem aktywującym 2 miesiące darmowego korzystania z Showmax. Załóż na Showmax konto lub - jeśli już je posiadasz - zaloguj się do niego, podaj kod i gotowe! Pamiętaj, że do rejestracji konta konieczne będzie podanie danych karty bankowej (promocja nie dotyczy innych form płatności).
 • Mam aktywne konto na Showmaxie, czy mogę skorzystać z promocji?
  Tak, promocja dotyczy także Użytkowników, którzy korzystali już Showmax i zrezygnowali, oraz tych, którzy posiadają aktualnie aktywne konto. Warunkiem udziału jest podanie danych karty bankowej (promocja nie dotyczy innych form płatności).
 • Do kiedy trwa promocja?
  Promocja obowiązuje do 20.06.2018 do końca dnia. Do tego momentu należy wypromować swoje ogłoszenie, aby otrzymać kod do serwisu Showmax.
 • Do kiedy ważny jest kod?
  Kod do Showmax możesz wykorzystać do końca roku, czyli 31.12.2018 do końca dnia.
 • Gdzie mam podać kod promocji?
  W mailu z kodem promocji zamieszczony jest link kierujący bezpośrednio do strony Showmax, gdzie należy ten kod wprowadzić.
 • Co jeśli mój kod nie działa?
  Jeśli przesłany kod nie działa, skontaktuj się z Showmax pod adresem: https://www.showmax.com/pol/help