To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Rybnik.

Zbrojarz - Betoniarz (Niemcy - praca od zaraz!)

Rybnik, Śląskie Dodane o 12:29, 6 listopada 2018, ID ogłoszenia: 488798800

Poltech Sp. z o.o.
Firma będąca liderem w swojej branży, z mocną pozycją na rynku niemieckim. Od ponad 20-lat dynamicznie rozwijający się podmiot w branży budowlanej.

Poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Zbrojarz - Betoniarz

Obowiązki:
• przygotowanie i zalewanie form,
• składanie (montaż) koszy zbrojeniowych,
• kosmetyka betonu,
• inne prace związane z produkcją.

Wymagania:
• doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych,
• umiejętność obsługi suwnicy - dodatkowy atut,
• umiejętność spawania - dodatkowy atut,
• umiejętność pracy w zespole,
• chęć do pracy fizycznej,
• gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres.

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• wysokie zarobki (w euro), 1 500 euro miesięcznie na rękę przez dwa miesiące okresu próbnego,
• bezpłatnie: zakwaterowanie, dojazd do pracy, ubranie robocze, narzędzia pracy,
• regularne zjazdy do Polski (płatny urlop wypoczynkowy w euro),
• stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),
• pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku w Niemczech oraz świadczeń rodzinnych - "Kindergeld",
• możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny pod nr 514 - pokaż numer telefonu - .

Wyświetleń:535

Ogłoszenia użytkownika Poltech

Zbrojarz (spawanie met. MAG)

Praca za granicą

15 lis