To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Kraków.

Zatrudnimy termoizolatora

Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 13:05, 18 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511295176

Raieurobud sp. z o.o. – jesteśmy nową firmą na rynku budowlanym Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie oraz generalnym wykonawstwie inwestycji.

Wiemy, że inwestycja w dobrych i utalentowanych pracowników zapewni nam sukces na rynku. W związku z rozwojem działu wykonującego elewacje lekko-mokre zatrudnimy do naszego zespołu: osoby polskiego pochodzenia lub brygady polskie (warunek konieczny) na stanowisko TERMOIZOLATOR.

Chcesz pracować z najlepszymi fachowcami z branży budowlanej, mieć ciągłość zleceń? Aplikuj!

Wymagania:

• polskie pochodzenie

• zaangażowanie i chęć do pracy

• doświadczenie w branży dociepleń budynków ( mile widziane referencje)

• samodzielność, dokładność

• znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

• prawo jazdy kat. B

• brak przeciwwskazań do prac na wysokości

• dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy poza miejscem zamieszkania

• znajomość branży budowlanej

• umiejętność współpracy w grupie oraz wysoka motywacja do pracy

• terminowość

Opis stanowiska:

• docieplanie ścian i stropów – wykonawstwo termoizolacji budynków

• praca na budowie

• utrzymanie porządku na stanowisku pracy

• dbałość o materiały oraz ich znajomość

Oferujemy:

• umowa zlecenie

• satysfakcjonujące wynagrodzenie

• regularne wypłaty

• możliwość rozwoju zawodowego

• zakwaterowanie jeśli praca jest poza miejscem zamieszkania
• niezbędne narzędzia pracy

• dodatkowe benefity

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez RAIEUROBUD sp. z o.o., ul. Kamieniarska 31/4, 30-364 Kraków w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Termoizolator z moim udziałem.

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez RAIEUROBUD sp. z o.o., ul. Kamieniarska 31/4, 30-364 Kraków w celu przeprowadzenia uwzględniania mnie w innych rekrutacjach w przyszłości.

Wyświetleń:448

Ogłoszenia użytkownika RAIEUROBUD sp. z o.o.

Poszukujemy najemcy na zastępstwo

7 045,26 zł