Zatrudnimy studenta / studentkę do punktu fotograficznego

Poszukujemy osoby ze statusem studenta do pracy w punkcie fotograficznym w Piasecznie

Wymagania:

- swobodna obsługa programu Photoshop

- zmysł estetyczny

- cierpliwość i przyjazne usposobienie w obsłudze klienta :)

- status studenta

-dyspozycyjność 2 dni w tygodniu (w godzinach 9-18) + sobota (w godzinach 9-15)

Obowiązki:

- obsługa klienta

- wykonywanie zdjęć do dokumentów + podstawowa obróbka w Photoshop

- obsługa xero, bindownicy, drukarki fotograficznej

- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

- inne zadania w zakresie fotografii wynikające z potrzeb firmy

Praca na umowę zlecenie ze stawką godzinową 18 zł

Jeśli zainteresowała Cie Nasza oferta ślij "CV"

Do zobaczenia ;)

  • Dodane o 22:52, 23 maja 2020
  • Wyświetleń:168
  • ID ogłoszenia: 606684648

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Piaseczno, piaseczyński, Mazowieckie