Zatrudnimy stolarzy meblowych - do przyuczenia

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Firmą produkcyjną zajmującą się projektowaniem

oraz produkcją mebli.

Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia i chcesz się rozwijać swoje umiejętności

zapraszamy właśnie do nas.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Stolarz meblowy – do przyuczenia

Miejsce pracy: Bochnia

Zakres zadań:

• obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi,

• produkcja i montaż mebli,

• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Poszukujemy osób, które:

• umieją posługiwać się narzędziami warsztatowymi, posiadają umiejętność czytania rysunku technicznego, mają zdolności manualne i chcą doskonalić swoje umiejętności,

• są odpowiedzialne, dokładne, rzetelne,

• cechują się wysoką motywacją do pracy,

• umieją współpracować w zespole.

Mile widziani absolwenci szkół branżowych o kierunku stolarz.

Oferujemy:

  • intensywne kilkutygodniowe szkolenie teoretyczne i praktyczne, zapoznanie z materiałami wykorzystywanymi w produkcji, technologiami, maszynami i procesami,

• stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (nie korzystamy z możliwości Tarczy Antykryzysowej uprawniającej Pracodawcę do zmniejszenia etatu lub zmiany wynagrodzenia),

• pracę od poniedziałku do piątku (soboty płatne 100%),

• wynagrodzenie miesięczne w okresie przyuczenie od 2 800 zł brutto - zależne od doświadczenia oraz umiejętności,

• udział w realizacji ciekawych i niestandardowych projektów produkcyjnych,

• pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym umożliwiającą zdobycie oraz poszerzenie doświadczenia zawodowego,

• pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci),

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach,

• kilkanaście rodzajów darmowej kawy do wyboru ;-)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych dokumentach

w celach rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości przez Administratora danych osobowych tj. Keijsers Interior Projects Sp. z o.o., ul. Gazowa 7a, 32-700 Bochnia, tel. 146 - pokaż numer telefonu - . Ponadto oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mam świadomość, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i w przypadku niepodania danych nie będzie to możliwe”.

Zostałem poinformowany, że moje dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim i będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia przekazania ich Administratorowi danych.

  • Dodane o 17:08, 1 lipca 2020
  • Wyświetleń:2175
  • ID ogłoszenia: 610271141

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Bochnia, bocheński, Małopolskie

Ogłoszenia użytkownika Keijsers Interior Projects Sp. z o.o.