To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Kraków.

Zatrudnimy Sprzedawce , Kraków

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 09:02, 14 lutego 2019, ID ogłoszenia: 402870341

Prężnie rozwijająca się krakowska firma Awiteks zatrudni osoby na stanowisko sprzedawca na terenie Krakowa.

Miejsce pracy: Kraków, Nowa Huta
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w systemie zmianowym
- możliwość rozwijania swoich umiejętności
- przyjazną atmosferę w pracy
Oczekujemy:
- chęci do pracy, zaangażowania
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- dokładność, sumienność, oraz umiejętność pracy w zespole
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Podstawowe obowiązki:
• obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami w firmie
• obsługa kasy fiskalnej, terminalu, ekspresu do kawy
• wykładanie i ekspozycja towaru
• dbałość o estetykę sklepu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje za pośrednictwem portalu (załączając CV)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Awiteks sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.)."

Wyświetleń:1