To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Śląskiem.

Zatrudnimy spawaczy, ślusarzy, elektryków

Opis
<p>Firma Eco-World Plastics Recycling Sp. z o.o. Sp.k
z siedzibą w Masłońskim zatrudni pracownika na stanowiska :

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU ( SPAWACZ, ŚLUSARZ)
Opis stanowiska :
• realizacja zadań związanych z usuwaniem awarii maszyn,
• realizacja zadań prewencyjnych,
• realizacja usprawnień technicznych

ELEKTRYK
Opis stanowiska:
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn produkcyjnych
• Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy
• Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń
• Kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych
• Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii
• Utrzymane sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym </p><p>
Od kandydatów na stanowisko elektryka oczekujemy:
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Wykształcenia technicznego
• Uprawnień SEP w zakresie eksploatacji i nadzoru maszyn i urządzeń-mile widziane.
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętności obsługi komputera, znajomość pakietu Office
• Wysokiej motywacji do pracy i rozwoju zawodowego, dyspozycyjności
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy :
- umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- miłą atmosferę

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu, na nasz adres mailowylub o osobiste dostarczenie w siedzibie firmy.

</p>
  • Dodane o 09:27, 21 maja 2019
  • Wyświetleń:6
  • ID ogłoszenia: 531058365

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra