Obserwuj

Zatrudnimy operatora linii produkcyjnej

Skarbimierz Osiedle, brzeski, Opolskie Dodane o 14:45, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 459082153

Firma OKPOL Sp. z o.o. ze Skarbimierza prowadzi rekrutację na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Opis stanowiska:

- Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji
- Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
- Kontrola jakości wyrobu gotowego
- Współpraca z pracownikami magazynu
- Przestrzeganie zasad BHP
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
odpowiedzialność za wykonywaną pracę
bardzo dobra organizacja pracy
motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat

Oferujemy:
stałą pracę i stabilne zatrudnienie
miłą atmosferę i dobre warunki pracy
regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
pracę w systemie jednozmianowym

CV prosimy składać poprzez portal olx lub w siedzibie firmy:
Okpol Sp. z o.o.
ul. Topolowa 24
49-318 Skarbimierz-Osiedle

Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych jest firma Okpol Sp.z o.o z siedzibą w 49-318 Skarbimierz, ul. Topolowa 24, więcej na www.okpol.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Monika

Brak zdjęcia

Doradca Techniczno - Handlowy

Przedstawiciel handlowy

29 mar

Skarbimierz Osiedle, brzeski, Opolskie

Pokaż na mapie