Obserwuj

Zatrudnimy na stanowisko sprzedawca mięso\wędliny ZIELONKI

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 03:06, 14 marca 2019, ID ogłoszenia: 410073737

Zatrudnimy sprzedawcę mięso\wędliny do sklepu spożywczego w ZIELONKACH ul. Galicyjska 39

Wynagrodzenie 2885,00 zł brutto

Obowiązki:
- maksymalna i sprawna sprzedaż towaru oraz godne reprezentowanie firmy

-przygotowanie ,ekspozycja stanowiska pracy(ekspozycja towaru -mięso\wędliny)

-obsługa kasy fiskalnej
- obsługa stoiska mięso-wędliny

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Praca zmianowa na pełny etat w oparciu o umowę.
*możliwość Przeszkolenie na stanowisko sprzedawcy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział Rekrutacji i Szkoleń

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 855 zł/mies.

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce

Pokaż na mapie