Obserwuj

Zatrudnimy Kucharza w restauracji ***

Lublin, Lubelskie Dodane o 20:43, 24 maja 2019, ID ogłoszenia: 523841629

Restauracja hotelu Forum*** Fitness Spa & Wellness poszukuję kucharza! :)

Jeżeli lubisz gotować i odkrywać nowe smaki i nie jesteś kucharzem z przymusu to właśnie jesteś tą osobą, którą szukamy do naszego Zespołu ! :D

Opis stanowiska:
• Przygotowanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami i recepturami,
• Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,
• Przestrzeganie norm i standardów HACCP,
• Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu,
• Utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Dobra organizacja pracy,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• Kreatywność i pomysłowość,
• Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i dań,
• Praca w młodym, kreatywnym zespole,
• Umowę o pracę,

• Bezpłatna możliwość korzystania z siłowni i zajęć fitness,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB