Obserwuj

Zatrudnimy Informatyków

Wieprz, wadowicki, Małopolskie Dodane o 17:12, 31 lipca 2018, ID ogłoszenia: 220268271

Informatyk / Programista
Miejsce pracy: Wieprz k/Andrychowa

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe bądź studenci ostatnich lat studiów
• Dobra znajomość języka C/C++
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
• Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
• Systematyczność i rzetelność

Mile widziane:
• Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
• Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania dla systemów wbudowanych
• Znajomość Git/SVN
• Znajomość podstaw elektroniki

Zakres obowiązków:
• Tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych w języku „C” i „C++” (platforma ARM)
• Tworzenie dokumentacji oprogramowania

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie UoP lub B2B
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
• Możliwość dokształcania w trakcie wykonywanej pracy
• Elastyczny czas pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy przesyłać mailowo lub przez stronę www.techsterowniki.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego zgodnie z regulaminem https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Tech Sterowniki

Brak zdjęcia

Frontend / Web Developer

IT / telekomunikacja

9 sie

9 sie

Doradca techniczno-handlowy systemów ppoż