Obserwuj

Zatrudnimy Fakturzystkę do sklepu spożywczego w Krakowie

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 02:56, 6 marca 2019, ID ogłoszenia: 481738101

Zatrudnimy Fakturzystę/kę do sklepu spożywczego AVITA w Krakowie na os.Słoneczne
Zadania:
- wprowadzanie dostaw do bazy towarowej,
- sporządzanie raportów kasowych,
- rozliczenie KP/K,
- sporządzanie bieżącej wewnętrznej dokumentacji,
- ustalanie marży i wycena towaru na sklepie,
- przygotowanie raportów i analiz dotyczących sprzedaży towaru w placówce handlowej,
- prowadzenie tygodniowej, miesięcznej i kwartalnej dokumentacji,
- odbiór towaru zgodnie z procedurami

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programu PC MARKET 7
- umiejętność analitycznego myślenia
- znajomość programów do fakturowania
- komunikatywność

Przed rozpoczęciem samodzielnej pracy gwarantujemy szkolenie przygotowujące do objęcia powyższego stanowiska.

Praca głównie jednozmianowa w oparciu o umowę na pełny etat.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział Rekrutacji i Szkoleń

Brak zdjęcia

Kierownik Zmiany - sklep spożywczy - Kraków

Kasjer / ekspedient

dzisiaj
03:03

dzisiaj
03:02

dzisiaj
03:02

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce

Pokaż na mapie