To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Opiekunki dla dzieci w Ożarów Mazowiecki.

Zatrudnimy do opieki dziennej nad dziećmi od 1 do lat 3 (Święcice)

Ożarów Mazowiecki, warszawski zachodni, Mazowieckie Dodane o 23:17, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 493606962
14 - 16 zł/mies.

"Akademia Pod Aniołkami" do punktu w Święcicach przy ul. Kopytowska 31C zatrudni osobę do opieki dzieci do lat 3.

Strona internetowa placówki: www.podaniolkami.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do zadań dziennego opiekuna należy w szczególności:

- zapewnienie dzieciom opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych;

- zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka

- prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.

- współpraca z rodzicami dzieci, w szczególności przez: korzystanie z pomocy rodziców w sprawowaniu opieki nad dziećmi w czasie prowadzenia zajęć; prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi.

- wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.

WYMAGANIA I KWALIFIKACJE:

- Doświadczenie pracy z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 12 miesięcy w placówkach niepublicznej lub publicznej. W przypadku braku wymaganych kwalifikacji wymagane będzie ukończenie szkolenia na dziennego opiekuna dzieci do lat 3 poprzez instytucję szkoleniową współpracującą z Akademią.

ATUTEM BĘDZIE ODBYTE:

a) 160-godzinne szkolenie na dziennego opiekuna albo

b) 40-godzinne szkolenie uzupełniające, w tym z zakresu udzielania dziecku pierwszej pomocy, jeżeli posiada kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo wychowawczego

OFERUJEMY:

Umowę po odbyciu okresu próbnego, godne wynagrodzenie oraz bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres mailowy podaniolkami(at)gmail.com

Wyświetleń:607