To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Edukacja w Mrągowo.

Zatrudnię wychowawca/młodszy wychowawca

Mrągowo, mrągowski, Warmińsko-mazurskie Dodane o 15:40, 14 marca 2019, ID ogłoszenia: 511467593
2 200 - 2 300 zł/mies.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mrągowie  poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

                                          Wychowawca/młodszy wychowawca

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Ośrodek Szkolenia i Wychowania

ul. Przemysłowa 11 , 11-700 Mrągowo

WARUNKI PRACY:

Rodzaj umowy – umowa o pracę

System i rozkład czasu pracy – równoważny( system zmianowy)

System wynagradzania – czasowo-zadaniowy

ZAKRES ZADAŃ:

  • Opracowanie planu pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej oraz dokładna znajomość ujętej w nim problematyki.
  • Prowadzenie dzienników zajęć wychowawczych z dotyczących planowania i dokumentowania przeprowadzonych zajęć.
  • Realizacja zajęć wychowawczych.
  • Organizowanie i prowadzenie kół zainteresowań.
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu planowanych imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych.
  • Działania związane z realizacją programów i projektów europejskich wynikających z głównych kierunków działalności jednostki organizacyjnej.
  • Opieka nad uczestnikami internatu .

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • Wykształcenie wyższe (młodszy wychowawca- bez przygotowania pedagogicznego , ukończony licencjat z zakresu nauk pedagogicznych ;wychowawca-studia wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia itp. oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie prowadzonych zajęć oraz przygotowanie pedagogiczne;).
  • Obywatelstwo polskie.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  • Kandydat nie może być prawomocnie skazany za przestępstwa umyślne.
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • Zdolności interpersonalne.
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność w realizacji zadań.
  • Rzetelność i dokładność.
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Chęć stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE:

  • Życiorys/CV i list motywacyjny.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz ze przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE:

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

  • Miejsce składania dokumentów: Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Mrągowie, ul. Przemysłowa 11, 11-700 Mrągowo

  • Przewidywane wynagrodzenie zasadnicze na tym stanowisku to 2200,00 – 2300,00 zł brutto, dodatek funkcyjny oraz dodatek stażowy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 89  741 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:1363