Obserwuj

Zatrudnię specjalistę ds.sprzedaży

Łęczyca, łęczycki, Łódzkie Dodane o 09:28, 7 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 499276732
W związku z dynamicznym rozwojem i prowadzonymi inwestycjami, firma EXTREME RIDE poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Łęczyca/Chodów, woj. łódzkie

OPIS STANOWISKA:
- sprzedaż motocykli i quadów (stacjonarna i internetowa)
- przyjmowanie zamówień telefonicznych i mailowych
- realizacja pełnego procesu zamówień
- nadzór nad poprawnością procesu realizacji zamówień
- obsługa dokumentów sprzedaży
- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
- współpraca z działem serwisu
- wdrażanie nowych pomysłów prowadzących do zwiększenia sprzedaży

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe , min. średnie pełne ( zakończone maturą)
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
w tym MS Excel
- mile widziane zainteresowanie branżą motocyklową
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
- uczciwość, rzetelność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
- przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i wspierającym się zespole
- gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

Kontakt telefoniczny pod numerem: 600 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

3 000 - 5 000 zł/mies.

Łęczyca, łęczycki, Łódzkie

Pokaż na mapie