To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Włocławek.

Zatrudnię przedstawiciela handlowego

Włocławek, Kujawsko-pomorskie Dodane o 16:01, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 488783419
4 500 - 4 600 zł/mies.

Opis stanowiska:
Poszukujemy przedstawiciela handlowego działającego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Najchętniej z doświadczeniem w branży budowlanej (mile widziane w zakresie pokryć dachowych). Zadania:
tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
analiza rynku
wyszukiwanie, pozyskiwanie, szkolenie i budowanie trwałych relacji z klientem
prezentowanie asortymentu, informacja o produkcie
udział w targach branżowych
realizacja planów sprzedażowych
sporządzanie ofert handlowych
doradztwo techniczne
Wymagania:
wykształcenie min. średnie
doświadczenie branżowe
doświadczenie w sprzedaży produktów
dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy
doskonałe predyspozycje interpersonalne
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
samodzielność i kreatywność w działaniu
konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
znajomość Microsoft Office
Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość zdobycia doświadczenia

możliwość rozwoju w ramach firmy – polityka personalna oparta na budowaniu długofalowych relacji z pracodawcą
stabilne warunki zatrudnienia
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników:(prowizja 5% od sprzedaży)
narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku (samochód, telefon)

Wyświetleń:3257