Zatrudnię Panie do pracy w sklepach z tanią odzieżą

Poszukuję energicznych i pracowitych kobiet do pracy w sklepie z tanią odzieżą w Warszawie.

Lokalizacje:

Gocław-ul. Umińskiego

ul. Racławicka

ul. Kochanowskiego

ul. Powsińska

ul. Targowa

Oferujemy:

*wynagrodzenie 14 zł/godz netto

*stabilne zatrudnienie i długa współpraca

*szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy w sklepie

*pracę w miłej atmosferze

Zadania pracownika to m.in.:

- obsługa klienta na najwyższym poziomie i aktywna sprzedaż

- dbanie o porządek i wystrój sklepu

- codzienne uzupełnianie towaru oraz cykliczne wymiany

Wymagania:

- dyspozycyjność - punktualność - uczciwość i rzetelność - entuzjazm i zaangażowanie - komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem - znajomość języka polskiego

Zapraszam z CV na spotkanie rekrutacyjne tylko osoby zainteresowane pracą na stałe i długą współpracą, ponieważ nie jest to praca dorywcza. Nie zatrudniamy również studentek dziennych.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE - wtorek 26 maja 17:00-19:00 ul. Powsińska 25 sklep Tania Odzież

  • Dodane o 21:56, 23 maja 2020
  • Wyświetleń:956
  • ID ogłoszenia: 604764280

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Mokotów

Ogłoszenia użytkownika Magdalena