To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Łódzkiem.

Zatrudnię Panią z Ukrainy do prowadzenia domu

Łódź Dodane o 23:58, 8 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 337031768

Mile widziane oferty od kandydatek w wieku 20-40 lat

Oczekiwania:

-dyspozycyjność
-uczciwość (niekaralność)
-odpowiedzialność
-umiejętność nawiązywania właściwego kontaktu z dziećmi
-umiejętność ,,prowadzenia domu''
-miła aparycja
-chęć współpracy w długim okresie czasu

Oferuję:

-bardzo dobre wynagrodzenie
-stabilność finansową
-zatrudnienie na umowę o pracę
-dobrą atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu

Zakres obowiązków:

-utrzymanie czystości w domu
-pranie oraz prasowanie
-gotowanie
-okazjonalne przejęcie opieki nad dzieckiem w wieku szkolnym
-robienie zakupów na cele domowe
-pomoc w innych obowiązkach domowych

Preferuję oferty CV wraz ze ZDJĘCIEM i numerem telefonu przesyłane poprzez OLX. W wyjątkowych sytuacjach proszę o kontakt telefoniczny. Nr telefonu: 487 - pokaż numer telefonu - 7 778.

Wyświetleń:19

Ogłoszenia użytkownika Grzegorz