To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Kępno.

Zatrudnię kierownika szwalni i krojowni

Firma ELTAP z siedzibą w Mroczeniu poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK SZWALNI I KROJOWNI

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru
  • koordynowanie pracy szwaczek i krojczych zgodnie z planowaną produkcją
  • wydawanie gotowych materiałów na produkcję
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji
  • współpraca ze szwalniami
  • kontrola i dokumentacja nieobecności pracowników
  • kontrola uszytych i wykrojonych elementów
  • optymalizacja produkcji

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy z tkaninami
  • mile widziana znajomość mebli tapicerowanych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność koordynowania pracy zespołu
  • umiejętność współpracy oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Miejsce pracy:

ELTAP Sp. z o.o. Sp. k.

Mroczeń 203, 63-604 Baranów

  • Dodane o 11:17, 22 października 2020
  • Wyświetleń:175
  • ID ogłoszenia: 634691553

Ogłoszenia użytkownika Mateusz