Obserwuj

Zatrudnię kierownika sklepu odzieżowego

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 01:56, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499177755

Zatrudnię osobę do sklepu z odzieżą damską i męską w Tomaszowie Mazowieckim, salon sieciowy przy ulicy. Praca na cały etat.

Od kandytatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności poprowadzenia sklepu i realizacji zadań
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • łatwości nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności dobrej organizacji pracy swojej i zespołu
  • optymizmu i zaangażowania

Główne obowiązki:

  • dbałość o osiągane wyniki sklepu,
  • sprzedaż bezpośrednia, profesjonalna obsługa oraz budowanie relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność za wizerunek sklepu oraz dbanie o odpowiednią ekspozycję sprzedawanego asortymentu,
  • zarządzanie personelem
  • raportowanie.

Oferujemy:

Pracę na cały etat

Umowę o pracę

Szkolenia

Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Możliwość zakupu firmowych ubrań w atrakcyjnej cenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV+zdjęcie. Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie

Pokaż na mapie