To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Chełm.

Zatrudnię kierownika do sklepu spożywczego

2 550 - 2 700 zł/mies.
Zadania

zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi

odpowiedzialność za właściwe przygotowanie działu do sprzedaży

właściwa realizacja powierzonych zadań

przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji i dbanie o ich prawidłowy wynik

organizowanie i nadzorowanie pracy personelu sklepu

Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta

Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów

Oczekiwania

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

ponad przeciętna motywacja do pracy

minimum rocznego doświadczenia w handlu detalicznym

Doświadczonych w branży handlowej, usługach lub gastronomii

wysoka kultura osobista

Znajomość rynku spożywczego

sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

gotowość do pracy fizycznej

umiejętności obsługi komputera.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

praca w polskiej dynamicznie rozwijającej się sieci

umowa o pracę w pełnym wymiarze , stabilność zatrudnienia

bony świąteczne

Prosimy o przesyłanie cv na kontakt meilowy
Ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji OLX.pl dostępnej
na Androida oraz iPhone'a
  • Dodane z telefonu o 20:51, 25 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:805
  • ID ogłoszenia: 624388328

Ogłoszenia użytkownika wojtek