Obserwuj

Zatrudnię kierowcę C+E

Modlniczka, krakowski, Małopolskie Dodane o 07:32, 20 czerwca 2018, ID ogłoszenia: 199257157
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Zatrudnię osobę na stanowisko KIEROWCA KAT. CE
Zakres obowiązków:
- transport drogowy towarów
- nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem,.
Przejazdy na stalej linii Modlniczka -Tarnowo Podgórne. co drugi dzień w domu, weekendy wolne. Ważne prawo jazdy kat. CE, kurs na przewóz rzeczy, ważne orzeczenie lekarskie i psychotechniczne, karta kierowcy i doświadczenie na podobnym stanowisku.
Rodzaj pracy: umowę o pracę, wynagrodzenie od 4000 zł.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Kazimierz

Volkswagen Golf 1.6 TD

Volkswagen

wczoraj
12:34

1 500 zł

Do negocjacji
Domki letniskowe -wynajem Kamionka

150 zł

Wyroby tartaczne - więźba dachowa, deski, kantówka

600 zł

Ciągnik rolniczy C-330

Ciągniki

19 cze

14 600 zł

Przyczepa D-44

Przyczepy

19 cze

3 500 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Modlniczka, krakowski, Małopolskie

Pokaż na mapie