Obserwuj

Zatrudnię kasjera-sprzedawcę.

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 15:34, 15 marca 2019, ID ogłoszenia: 243365741
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Zatrudnimy sympatyczną, komunikatywną, zaangażowaną osobę na stanowisku kasjer-sprzedawca.
Cenimy uczciwość, pozytywną energię oraz dobrą atmosferę w pracy. Jeżeli lubisz pracę w zespole i łatwo nawiązujesz kontakty to nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Obowiązki:
-Praca przy kasie fiskalnej
-Dbanie o wygląd sklepu, ekspozycja towaru

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole
- miłą atmosferę
- szkolenie
- godziny i dni pracy umożliwiające dodatkową edukację

Wymagania:
- badania sanepidowskie mile widziane
- doświadczenie nie jest potrzebne.
- narodowość nie ma znaczenia - ważna jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Praca na umowę o pracę lub zlecenie. Pełny wymiar lub pół etatu.

Praca zmianowa: 6-15 i 15-23.30.
Miejsce pracy: Żabka Galaxy, Kraków, ul. Przemysłowa

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Kraków, Małopolskie, Podgórze

Pokaż na mapie