Obserwuj

Zatrudnię do obsługi i sprzedaży artykułów sportowych w klubie fitness

Lublin, Lubelskie Dodane o 19:38, 22 października 2018, ID ogłoszenia: 431131349

PACO ATHLETIC SHOP

Zatrudnię do obsługi i sprzedaży artykułów sportowych w klubie fitness.

Oferty CV proszę o dostarczenie osobiście do Klubu Sportowego PACO przy ul. Zana 72 Lublin

w godzinach: od 8:00 do 12:00. Osoba kontaktowa pani Ewa.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Dodatkowe informacje dostępne pod numerem: 815 - pokaż numer telefonu -

Informator-Sprzedawca
Miejsce pracy: Lublin
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Obowiązki:
- Obsługa klienta
- Budowanie bazy klientów
- Bieżąca obsługa administracyjna klientów klubu fitness
- Sprzedaż

Wymagania:
- Wysoka kultura osobista i komunikatywność
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziany sport jako pasja
- Wykształcenie min. średnie
- Znajomość obsługi komputera
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży fitness będzie dodatkowym atutem
- Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
- Własny transport

Oferujemy:
- Ambitną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
- Stabilne i bardzo dobre warunki zatrudnienia
- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o osobistą wizytę w Klubie Sportowym Paco przy ul. Zana 72 w Lublinie w godzinach od 8-12 razem z przygotowanym CV.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Pani Ewa

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 000 - 4 000 zł/mies.

Lublin, Lubelskie

Pokaż na mapie