Obserwuj

Zatrudnię asystenta projektanta branży elektrycznej

Ostrołęka, Mazowieckie Dodane o 10:47, 6 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492892813
Firma Elektro-Energetyka zaprasza do rekrutacji na nowe stanowisko: Asystent Projektanta

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
- sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych oraz innej dokumentacji technicznej wraz z pełnieniem nadzorów autorskich,
- przeprowadzanie inwentaryzacji i pomiarów dla celów projektowych,
- organizacja i nadzór realizowanych inwestycji i przeglądów technicznych,
- przygotowywanie niezbędnych raportów wraz ze wspieraniem w przygotowaniu ofert.

Wymagania:
- wykształcenie średnie elektryczne lub wyższe elektrotechniczne lub automatyczne,
- znajomość i doświadczenie w projektowaniu za pomocą systemów Autocad,
- biegła znajomość aplikacji MS Office (Excel, Word),
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole ze zdolnością do kreatywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie,
- pracę w młodym ambitnym zespole,
- uczestniczenie w ciekawych realizacjach (braliśmy udział w budowie Stadionu Narodowego w Warszawie, Hotelu Hilton w Warszawie)
- możliwość rozwoju osobistego oraz wdrażania własnych rozwiązań w elektroenergetyce, szkolenia.

CV proszę wysyłać na wskazany adres e-mail: z dopiskiem: „Asystent projektanta Gdańsk”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ostrołęka, Mazowieckie

Pokaż na mapie