To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kelner / barman w Koszalin.

Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni Grycan (Galeria Emka)

Koszalin, Zachodniopomorskie Dodane o 18:01, 30 maja 2018, ID ogłoszenia: 446185207

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Galeria Emka w Koszalinie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się, polskiej firmie,
-atrakcyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy,
-dofinansowanie karty Multisport, atrakcyjne świadczenia socjalne,
-życzliwą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

-realizowanie celów sprzedażowych lodziarni z wykorzystaniem dostępnej oferty produktowej i narzędzi,
-organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom na zmianie,
-wdrażanie do pracy nowych pracowników i rozwój ich umiejętności w trakcie zatrudnienia,
-nadzór nad produkcją w punkcie (zakupy surowców, jakość, rozliczenie produkcji),
-zamykanie punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży i gotówki, raportowanie.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku,
-umiejętność zarządzania zespołem oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
-samodzielność i umiejętność motywowania,
-bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
-zaangażowanie i chęć uczenia się,
-obsługa komputera w zakresie MS Office.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyświetleń:639
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika