To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Gliwice.

Wykładanie towaru - Gliwice Toszecka

Zatrudnię Pana do wykładania towaru w Hali w Gliwicach ul. Toszecka - dział napoje

Nie musisz mieć doświadczenia! Zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie.

Zakres obowiązków:
• wykładanie towaru na dziale -napoje
• praca w róznych godzinach

Od pracownika oczekujemy:
• pełnoletniości,

  • wymagana ważna książeczka epidemiologiczno - sanitarna
  • dyspozycyjności,
  • chęci do pracy.

    Oferujemy :
    • umowę zlecenie, podpisywana on - line
    • konkurencyjna stawka 17,50/h brutto, dla osoby uczącej się netto
    • wynagrodzenie wypłacane na konto

    Jeśli chcesz podjąć pracę proszę wyślij swój adres meil w odpowiedzi na ogłoszenie. oraz nr tel. Wyślemy link do umowy

    lub wyślij sms na numer 790 - pokaż numer telefonu - , w treści wpisując „adres meil imię nazwisko i Gliwice ”.

  • Dodane o 17:21, 23 czerwca 2020
  • Wyświetleń:1873
  • ID ogłoszenia: 600890048

Ogłoszenia użytkownika FALLWORK