Dla naszego Klienta lidera w branży automotive z Siemianowic Śląskich, poszukujemy operatorów wózków widłowych/wydawców magazynowych.

Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz pracy?

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia produkcyjna do 800 zł)
  • wypłata zawsze na czas
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne zwolnienia chorobowe i urlop)
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • możliwość nabycia karty sportowej i prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce
  • coroczne pikniki i paczki mikołajkowe

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca z działami produkcyjnymi
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi (wydanych przez UDT)
  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjność
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 14:52, 22 września 2020
  • Wyświetleń:412
  • ID ogłoszenia: 628637725
Użytkownik

Sylwia Skowron

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Siemianowice Śląskie, Śląskie

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Sylwia Skowron