To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kelner / barman w Krynica Morska.

Uwaga Praca barmanka/kelnerka

Krynica Morska, nowodworski, Pomorskie Dodane o 12:34, 26 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 343134798
3 000 - 4 500 zł/mies.
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Zatrudnie do pracy na stanowisko kelnerka/barmanka osoby dyspozycyjne do LISTOPADA lub na weekend. Oferta wazna od LUTEGO do listopada Oferta wraz z bezplatnym zakwaterowaniem i posilkiem .Praca dla osob z doswiadczeniem. Wysokie wynagrodzenie!!! od 3000zl na reke + napiwki DLA CIEBIE ( JAK DBASZ TAK MASZ). Facebook Karczma Krynicka. Zachęcamy do wysyłania CV ze zdjęciem wraz z informacją o możliwym terminie rozpoczęcia współpracy.

OBOWIĄZKI:
* obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
* przyjmowanie i realizacja zamówień
* budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
* dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:
* zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie
* miłą atmosferę
* zakwaterowanie w miejscu pracy lub zwrot kosztów dojazdu
* możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycia doświadczenia
Wyświetleń:238