Obserwuj

Ustawiacz Maszyn Termoformujących

Katowice, Śląskie, Śródmieście Dodane o 10:48, 16 maja 2019, ID ogłoszenia: 526678743

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, która dostarcza zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych dla rynku konsumenckiego, gastronomicznego, spożywczego i niespożywczego poszukuje kandydatów do pracy.

LOKALIZACJA: Siemianowice Śląskie (na granicy z Katowicami, okolice przystanku Dąbrówka Mała Centrum Handlowe / Dąbrówka Mała Le Ronda)

RODZAJ PRACY: Praca Stała, bezpośrednio pod firmą

Numer ref. US/2019/P

GŁÓWNE ZADANIA:

  • przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania;
  • obsługa maszyn termoformujących oraz ekstruderów;
  • wykonywanie przebudów narzędzia formującego;
  • uczestniczenie w naprawach i przeglądach technicznych;
  • właściwe prowadzenie dokumentacji procesu i wypełnianie raportów;
  • sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • wykształcenie średnie techniczne lub minimum zawodowe;
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie ok. 310 - pokaż numer telefonu - 0 zł brutto/ miesiąc
  • dodatek za system czterobrygadowy - 16% płacy zasadniczej
  • kartę multisport;
  • nielimitowany dostęp do kawy i herbaty;
  • miejsce parkingowe dla każdego pracownika;
  • okolicznościowe świadczenia pieniężne w okresie świąt
  • i wakacji;
  • piknik rodzinny raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie PZU;
  • system płatnych poleceń;
  • programy szkoleniowe;
  • owocowe środy;
  • premia za brak absencji;
  • bilety do kina;
  • pakiet medyczny.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 100 - 5 000 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej