To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Siechnice.

Umowa o pracę ! 3000 zł brutto + dodatki i premie/ Siechnice

Siechnice, wrocławski, Dolnośląskie Dodane o 09:25, 24 października 2018, ID ogłoszenia: 461023021
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu. Dla swojego kluczowego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na terenie Siechnic.

Zadania na powyższym stanowisku:

-Pakownie/ładowanie worków przemysłowych na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

-Umowę o pracę tymczasową z nasza agencją.

-Atrakcyjne wynagrodzenie: 3000 zł brutto / mc. podstawa (dodatkowo płatne godziny nocne, nadgodziny),

-Dodatki na święta i inne okazje.

-Wysokiej klasy odzież roboczą.

-Komplet badań lekarskich.

-Wynagrodzenie zawsze na czas - do 10 -tego każdego miesiące w formie przelewu bankowego na wyznaczone konto.

-Stałą opiekę naszego koordynatora.

Wymagania:

-Sprawność fizyczna.

-Motywacja.

-Zaangażowanie.

Informujemy iż, skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu OLX.pl

Dodatkowo !

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wyświetleń:3622
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Daria

Brak zdjęcia

Pomoc kuchenna

Pomoc kuchenna / zmywak

28 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika