To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Poznań.

Umawianie jazd próbnych (nie sprzedaż!) od zaraz

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto Dodane o 12:22, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499243090
14 - 16 zł/godz.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowiskach konsultantów przy obsłudze klientów Volkswagen'a.

Zakres zadań:
-Kontakt telefoniczny z osobami, które wyraziły chęć skorzystania z jazdy próbnej oraz wprowadzanie danych do systemu.
-Informowanie o ewentualnych promocjach.
-Ustalenie dogodnego modelu auta, terminu oraz miejsca jazdy próbnej.
- realizacja innych kampanii przychodzących w zależności od zapotrzebowania.

Od kandydatów oczekujemy umiejętności interpersonalnych oraz pozytywnego nastawienia.

Proponujemy:
-umowę zlecenie wraz z odprowadzanymi składkami,
-współpracę w centrum Poznania,
-elastyczny wymiar współpracy (możliwość współpracy na 4h, 6h lub 8h dziennie),
-wynagrodzenie podstawowe i prowizje,
-pomocną dłoń w pierwszych dniach współpracy,

W przypadku zainteresowania współpracą zachęcamy do przesłania swojego CV poprzez formularz:

Do zobaczenia.

Wyświetleń:931

Ogłoszenia użytkownika Anna apservices

Brak zdjęcia

Konsultant infolinii-terminale płatnicze

Obsługa klienta / call center

14 gru

od 15 zł/godz.do 16 zł/godz.