To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Gdańsk.

Twoja pierwsza dobra praca czeka!

Gdańsk, Pomorskie, Wrzeszcz Dodane o 21:13, 10 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 519259315
Rozpocznij przygodę z największym call center w Polsce! Jeżeli jesteś studentem bądź uczniem i myślisz o zdobyciu swojego pierwszego doświadczenia zawodowego lub po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty i rozwijać zdobyte już umiejętności - CCIG to miejsce dla Ciebie!

Zadania
- telefoniczna obsługa klienta
- rozwiązywanie problemów klienta
- proponowanie nowych, korzystnych rozwiązań

Wymagania
- płynna znajomość języka polskiego
- dyspozycyjność na poziomie 25 godzin w tygodniu
- chęć do rozwoju
- zaangażowanie do powierzonych zadań

Oferujemy
- profesjonalne szkolenie wstępne, zakończone certyfikatem
- wypłatę DWA RAZY W MIESIĄCU i zawsze w terminie
- szansę na rozwój zawodowy, awans i zdobywanie nowych doświadczeń
- współprace w młodym, uśmiechniętym zespole
- opiekę ze strony profesjonalnych szkoleniowców oraz managerów
- świeże owoce dwa razy w tygodniu
- kartę rabatową
Wyświetleń:612
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika CCIG Group

Czekamy na Ciebie!

Obsługa klienta / call center

10 kwi

Konsultant telefoniczny

3 kwi

Praca od zaraz - dla Studentów i Uczniów

10 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika